Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttátok már ezt a videót...

Láttátok már ezt a videót Czeizel Endrével? Azt meséli, hogyan befolyásolhatjuk a baba nemét.

Figyelt kérdés
Érdekes, lehet benne valami. Egy próbát mindenesetre megér. :)
2012. jan. 12. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
De miért kell a nemet befolyásolni? A természet okosabb mert kiegyenlíti. Egyszer megkérdezték a szülőket és 85%-uk fiút akart.Annyi eszük nem volt hogy kit fog feleségül venni a Pistikéjük majd? A Kovácsék Jancsikáját?
2012. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt a városunkban tortént igaz régen-két fiu barát megnosultek és azon "versenyeztek"hogy kinek lessz elobb fia.Hát mindkettonél 4 lány és csak az egyiknél lett +1 fiu.Szerintem ha olyan a lehetoség és a helyzet akkor jo dolog hogy megoldhato a gyerek neme.Nekem minden vágyam egy kislány de van egy csodás fiam.Most nagyon szerenénk tesokát de szívem szerint mindegy milyen nemu lessz.
2012. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem valami genetikai ok miatt fontos akkor nem kellene beleszólni h fiú vagy lány legyen a gyerek
2012. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kislányt szerettem volna. De nem időzítettük az együttléteket, igazából amikor összejött, nem is gondoltunk babára. Kislány lesz, mindenféle bevetett praktika nélkül. Amúgy nem vagyok híve és nem a nem-irányításnak...
2012. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő nem azt mondja, hogy mindenkinek engedni kell ezt, hanem, hogy akinek már nem az első, esetleg 3-4. gyerekéről van szó.

A házi praktikák meg nem 100%-osak soha, de aki akarja, szerintem bátran próbálja ki.

2012. jan. 12. 09:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én ezzel a részével tökre egyetértek hogy lehet hogy sokkal többen vállalnának harmadik gyereket ha tudnák hogy az mondjuk végre nem fiú hanem kislány. Így meg lutrira nem merik bevállalni. Rengeteg ilyen ismerősöm van aki ezt mondja hogy van 2 fia de ha tudná hogy a 3.lány lenne vállalná, de mivel nem tudja így inkább nem vállal többet.

Nem azt mondom hogy CSAK ez akadályozza meg a harmadik babák vállalását pláne a mostani gazdasági helyzetben..de ez is jópár családnál előfordul.

Én lányt szerettem volna mindig is, 2 fiam lett és egy lányom. Praktika nélkül. Szerencsém van azt mondom:)

2012. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen láttam.

Van egy kisfiunk és kislányt szerettünk volna.

Úgy csináltuk ahogy ő mondta és kedden tudtam meg hogy kislányom lesz :-)

Szóval nekünk bejött...

2012. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet befolyásolni, valaki leírja mit mondott?!

Lassú a netem, tv-t meg ritkán nézek.


Amúgy amit előttem írtak igazak, hogy a természet eldönti, nem érdemes befolyásolni, meg gondolom szerencse kérdése is ez, mert van akinél bejön van akinél nem.


Amúgy két esetnél megértem a befolyásolást:

pl. ha genetikailag csak a lány baba lesz egészséges a párnál, vagy van a párnak 2 lánya és szeretnének egy fiút is, ezekben az esetekben szerintem nem lenne baj, ha meg lehetne választani a nemet.


Nekünk egy lányunk van még, szeretnénk kis tesót, de nem jön, szóval nekünk mindegy milyen nemű lesz, csak jönne már. :)

2012. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 As0tasI válasza:
65%
Lehet Lány vagy Fiú .. Egy a lényeg Egésssséges legyen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok!

Kedves utolsó nálad a pont, az egészség a lényeg!

2012. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!