Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vesetágulat miatt szült...

Vesetágulat miatt szült valaki korábban?

Figyelt kérdés
Babámnál növekszik a vesetágulat. A dokim azt mondta hogy ha rosszabb lesz a dolog akkor korábban kell megszülni a babát. Elküldött genetikai tanácsadásra. Járt már valaki így?
2012. jan. 12. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mi. A terhesség utolsó heteiben derült ki, onnantól kezdve hetente kellett járnom ultrahangra. Benne volt a pakliban, hogy magától helyrejön a vesetágulat, és így is lett, még a pocakban megoldotta a kislányom. Hátha nálatok is így lesz. Minket is felkészítettek a dokik (akihez az sztk-ba jártam terhesgondozásra, és a kórházban az ultrahangot végzők is), hogy lehet, hogy hamarabb megindítják a szülést, de igazából nem lett volna vészes az sem, mert a terhesség végén jártam már. Te hányadik hétben vagy?
2012. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok. 1 hónapja volt 11mm a tágulat, most pedig 15mm. Most hívtam a genetikai tanácsadót és azt mondták hogy ők már nem tudnak velem foglalkozni mert már 30 hetes vagyok, ezért menjek a terhesambulanciára. Nagyon el vagyok keseredve. Félek hogy mi lesz a babámmal.
2012. jan. 12. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi nem lesz vele, ne aggódj! Szépen megszületik, és nagyon fogsz örülni neki. A vesemedence tágulatot ki is tudják nőni a gyerekek. Amikor választasz majd gyerekorvost, akihez még a szülés előtt bejelentkezel, vagy azért mert őt választod, vagy azért mert hozzá fogsz tartozni a babáddal, elmondod neki, hogy ez a helyzet, ő pedig ennek megfelelően fogja adni a beutalót vizeletvizsgálatra, amit rendszeresen csinálni kell. Keress rá úgy, hogy pyelon a gyermekvállalás témakörben itt a gyik-en, és ki fog adni egy csomó kérdést. Olvass bele a kérdésekbe, látni fogod, hogy rengeteg baba születik így.

Engem is genetikára küldött az sztk-s nőgyógyász, és elmondták a kórházban, hogy nem oda kellett volna mennem, de egy uh-t csináltak. Szépen elmagyarázott mindent az uh-s orvos, és onnantól hetente a kórház nőgyógyászati uh-jára kellett járnom.


Ne aggódj, olvass utána itt a témának! Nem lesz semmi baj!

2012. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!