Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13 hetesen mék el az első...

Ha 13 hetesen mék el az első vizsgálatra, akkor ugye nem kések le semmiről? 13. hétnél ugyanazokat nézi, amiket 8 hetesen? Akkor minek korábban menni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:09
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
87%
12 hetesen nezik a nyaki redo nagysagat. Ezt se 11, se 13 hetesen nem erdemes, mert akkor mar nem mutat jo eredmenyt.
2011. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
27%
Egyedül a szülés várható időpontja lesz nehezebben belőhető, mert az a méretek alapján történik, de ez nem olyan nagy baj.
2011. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Pár nap eltérés nem gond!
2011. szept. 18. 14:19
 4/60 anonim ***** válasza:

Hát ebből már pár hét eltérés is lehet, ami azért nem szerencsés, mert pl. beindíthatják feleslegesen a szülést, vagy "csak" befektetnek megfigyelésre a végén.

De ha szerencséd van, akkor nem lesz nagy az eltérés.

Én 8 hetesen voltam, és már akkor 2 heten ment a "vita" egészen szülésig.

2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
67%
Hát 13. hét elég késő első vizsgálathoz. Ha esetleg nem jó helyen ágyazódott be (méhen kívüli) nem mindegy, hogy mikor veszik észre, mert ha rossz helyen van, és nem veszik időben észre, akkor nagy gondok lehetnek. Ismerősömnek pl. a petevezetékben volt a baba, és egyik petefészkét ki is kellett venni miatta.
2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Sokkal előbb jelentkeztek volna a tünetek, ha lenne valami baj! De nincs! Érzem! Tudom! Ha valami gond volna, úgysem várt volna 13 hetet a várandósság!

Én véleményem!

Mindenki a saját gyermekeivel úgy alakítja az életét, ahogy jónak látja!

Köszönöm a hozzászólásokat!

2011. szept. 18. 17:11
 7/60 anonim ***** válasza:
38%

Ne aggódj!

Sok anyuka van, aki ilyen tájba jut el, akinek szoptatás miatt nem volt ciklusa, és nem is vette észre előbb, hogy jön a baba.

Minden jót Nektek!

2011. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 sumergo ***** válasza:
94%

Csak a tarkóredő mérésről késel le, ez is elég fontos a genetikai betegségek szűrése szempontjából. Amúgy tényleg mindenki azt csinál amit akar, de ha kérdezel, és leírja mindenki amit gondol, akkor nem kell megsértődni. Én nem vártam volna a 13. hétig, de ez én vagyok.


32+6 hkm

2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 Manka68 ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Nem értem a hozzáállásodat. :-(

Persze, azt teszel, amit akarsz, de ilyen alapon, hogy te teljesen biztos vagy abban, hogy minden rendben van, egy vizsgálatra se menj el, mert minek! :-((

2011. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
86%

Te biztos vagy abban, h rendben van, de miért hiszed, h ez így van? Akkor elmondok neked egy szép sztorit.

Egy ismerősömnek (sztori szempontjából fontos, h nagyon elfoglalt, rettenetesen okosnak érzi magát) már született egy gyereke és tervezte a következőt. Egy évre az első után meg is fogant. De ő persze túl elfoglalt volt, h elmenjen az orvoshoz, nem érezte, h baja lenne. Na, meg minek is menne, az első gyerek is egészséges. Aztán a 25. héten kíváncsi lett a bentlakóra, elment 4d-re. Itt jött a sokk. Kiderült, h a baba nem jól fejlődik. A tesztek végigfutásával és genetikai családfa állítással kiderült, h a gyerek progériás. Ekkor a nő kijelentette, h neki "ez" nem kell. De az orvosok megmondták, h nem vehetik már el. Kihordta, megszülte és ott akarta úgy hagyni, h nem is gondoskodik a temetésről (mert a baba szerencséjére 50 percnél nem élt tovább).

2011. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!