Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit késhet a menstruáció?...

Mennyit késhet a menstruáció? Mikortól lehet gyanakodni arra, hogy akár terhességről van szó, és emiatt nem jött meg?

Figyelt kérdés

A legutolsó menzeszem napjától számítva a 9. napon voltunk együtt párommal.Nem élvezett el, de félek attól,hogy az előváladék tartalmazhatott esetleg hímivarsejtet.

Ciklusom rövidebb az átlagnál:23-25 napos.

Megtermékenyülhettem ebben az időszakban?Idegesség miatt mennyit csúszhatok,és mikor mutat biztosat a teszt?

Köszi a választ!


2009. máj. 25. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az érzékeny tesztek már az elmaradt menstruációd napján kimutatják ha terhes vagy (pl Clearblue). Ha már meg kellett volna jönnie, tesztelj nyugodtan!

Az hogy kinél mennyit késhet különböző okok miatt, egyénfüggő, nincs rá recept.

Elvileg megtermékenyülhettél a kérdéses időszakban (főként,mivel a hímivarsejtek egy-két napig életképesek a méhben), de szerintem az esély nem túl nagy rá.

Minden jót!

2009. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jah, és általában a beágyazódás fizikai tünetekkel is jár. Olyan "mindjárt megjön érzés", csak aztán mégsem jön. A mellérzékenység is lehet egy ilyen jel.

De ez is változhat egyénenként, nem mindenki érzi.


Első voltam.

2009. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!