Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lettetek terhesek?...

Hogyan lettetek terhesek? Hányadik hétben vagytok? Hányadszorra sikerült összehozni?

Figyelt kérdés
:)
2012. jan. 12. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sikerült, hogy hogyan? Próbálkoztunk, minden második nap, utána pihentem! 15 hetes vagyok, és elsőre sikerült!
2012. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6. hétben vagyok, 7.hónapban sikerült.
2012. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia

Szerencsésnek tartom magam 5 vet szedtem gyógyszert abbahagytam márciusba májusba már + teszteltem de sajna nem tapadt meg rendesen júniusban elment.

Szerencsére augusztusba ismét + teszteltem itt ficánkol a pocakomba most vagyok 26 hetes 2 napos.

2012. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első próbálkozás:) most 14 hetesek vagyunk!mi nem feszültünk rá a témára,talán ezért is sikerült!és egyből gyógyszer szedés abbahagyása után jött össze!:)
2012. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3. próbálkozós hónapban, nagyon prózai módon: mi szinte minden nap együtt voltunk, mióta ismerjük egymást. :)22 hetes vagyok, lassan 23. :)
2012. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi is csak azt élveztük, hogy végre mehet védekezés nélkül. semmit nem figyeltünk, csak élveztük és akkor szexeltünk, mikor kedvünk tartotta. Szabadjára engedtük magunkat. így mindkét gyermekem azonnal összejött, az 1. hónapban.
2012. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tervezett baba volt, de így a 2 éves fiam(ő első hónapban megfogant anno) kap egy tesót.

11 hetes vagyok.

2012. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5. hónapban sikerült, középidőben fogant a babánk.

7 hkm

2012. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6. hétben vagyok, majdnem 3 évet próbálkoztunk, 2011 Szeptemberben és Októberben volt két sikertelen inszemem, ami után az ünnepek alatt nem akartunk próbálkozni, és végül pont ebben a hónapban sikerült spontán... :)


[link]


Pedig nem is voltunk sem időben sem sokszor együtt, mégis összejött :) Karácsonyi Ajándék :) Január 2-án tudtam meg:) És még most is alig hiszem el :)


Sok sikert nektek is :)

2012. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másfél év után jött össze. Egy év után kivizsgálás, páromnál áprilisban herevisszérműtét. Decemberben kontroll, az értékei helyre álltak. December 24-én teszteltem +-at. :) A ciklusom 18. napján fogant, 27 naposak a ciklusaim. Pocsékul vagyok, ma léptem a 8. hétbe. :))
2012. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!