Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ki lett fagyasztot...

Lombikosok, ki lett fagyasztott embrioval terhes? Hanyadszorra sikerult?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6.lombik,de fagyasztottból első decemberben fog születni uncsitesóm kisfia
2011. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem első fagyasztott embriós beültetésem volt 16 napja :) Remélhetőleg sikerült,hivatalos eredmény jövőhét csütörtökön,de előtte tesztelek. Neked is volt transzfered?
2011. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen volt mar egy, meg juniusban, az is fagyasztott volt, de sajna nem sikerult. Valami elindulhatott, mert a Hcg-m a vervetelen 27 volt, de sajnos nem agyazodtak be. Jovo heten lesz a 2. probalkozas, szinten fagyibabak. Neked milyen vastag volt a mehnyalkahartya, amikor beultettek a babakat? Es utana nagyon vigyaztal magadra?
2011. okt. 8. 12:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ma teszteltem negatív lett :( úgyhogy 2. sem sikerült. Ez van. Pedig úgy hittem benne, és olyan pozitív érzéseim voltak a 4 év alatt először és mégsem. Na ennyit a pozitívságról ,ha csak azon múlna..

Elsőnél 3 nap pihi után mentem dolgozni, most pedig 1 hetet pihentem itthon,mivel elsőnél első munkanapomon erős méhgörcsöm volt,szabályosan éreztem hogy görcsbe rándult úgy gondoltam vigyázok ,de a következőnél is 1 hetet min. pihenek.

Már nem tudom milyen vastag volt a méhnyálkahártya izgalmamban el is felejtettem, de tudom hogy a doki azt mondta hogy tökéletes. Ezzel nem volt probléma.

Sok sikert!!!

Sok sikert!

2011. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Otthoni tesztbol mondod, hogy nem sikerult, vagy voltal vervetelen? Jaj annyira sajnalom, tudom, hogy mit erzel. Tudom, hogy konnyu mondani, de nem szabad feladni. Van meg fagyasztott embriotok?
2011. okt. 9. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Külföldön élek és ebben az egy kórházban fagyasztott beültetés után 3 hetet kell várni a hivatalos eredményre /amit vizeletből néznek/ ,mert szerintük az a biztos ,hisz több idő kell a beágyazódáshoz.De én már nem hiszem hogy baba van pedig totál bíztam benne,olyan nyugodt voltam és pozitív ,szinte belülről jött ez az érzés. És bumm mindennek vége :( 17nappal voltam beülti után már csak kellett volna legalább halovány pozinak lennie,de nem. Miért is lennék pont én az a szerencsés akinek sikerül. Nincs több fagyibaba 1 volt csak. Jön a 3. lombik.

Drukkolok neked majd írj!

2011. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jaj nagyon sajnalom, tenyleg. En is kulfoldon elek. Itt vervizsgalatot csinalnak a beulti utan 14 nappal es mar elvileg du megvan az eredmeny. szoval nekem penteken lesz a beulti. Az a baj, hogy annyi negativ tapasztalatot olvasni es igy nehez pozitivan hozzaallni. De a te helyedben en is probalkoznek tovabb es nem adnam fel. Te is irj majd, hogy hogy allnak a dolgok,jo?
2011. okt. 10. 13:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia utolsoka, na megvolt penteken a transzfer, ketto fagyibabat kaptam vissza. Szerencsere nem fajt a beultetes. Most jon a 2 het varakozas, amit a legjobban utalok. Figyu, nem szabad feladni. Tudom konnyu mondani, de lehet, hogy pont a kov.lombik lesz sikeres. Mindent bele,ok? Irj majd, hogy mi ujsag:))
2011. okt. 16. 09:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező? Mi újság? Sikerült a beültetés?
2011. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen sikerult, 2-bol egy maradt meg. Mar a 12. hetben vagyok es gyotor a hanyinger. Amugy minden rendben, voltam mar uh-on, jol fejlodik a baba.
2011. dec. 18. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!