Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június óta nem szedek fogamzás...

Nyavalya kérdése:

Június óta nem szedek fogamzásgátlót babát szeretnénk. Júl. -tól decemberig a ciklusaim hossza a következőképpen alakultak: 27 nap,26,24,24,27,26, és a decemberi 28 napos volt. Az utolsó ciklusom kezdete dec.13. és még most is tart (jan.12)?!

Figyelt kérdés

Ez volt a 31. nap és még menstruáció sehol . A párommal pont középidőben voltunk együtt (dec.25. ), jan.3. -án volt egy kis pecsételő vérzésem (1 héttel a nem várt előtt), és ha a leghosszabb eddigi ciklusomat nézzük, ahhoz képest már 3 napja késik. Viszont pár napja enyhén görcsöl, fájdogál a bal petefészkem, olyan, mint ha állandóan meg akarna jönni....és mégsem.

3, 2 és 1 napja teszteltem, de az összes negativ lett :(.

Szerintetek van esély a terhességre...vagy esetleg valami probléma lehet? Légyszi irjatok, ha történt már veletek hasonló, vagy van ötletetek, hogy esetleg mi lehet!

Előre is köszönöm a válaszokat, mert nagyon rossz ez a tehetetlenség...!


2012. jan. 13. 00:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzeted, majdnem minden hónapban "eljátszom" ezt, az előző ciklusaimhoz képest mindig 3-4 nappal késöbb jön meg a következő, tesztelgetek ezerrel, persze negatív, majd megjön. 5 hónapja rendszertelen a ciklusom és most tervezem endokrinológushoz fordulni. Ezt ajánlom neked is, ő segíthet beállítani a ciklusod és utána már nagyobb lesz az esély a teherbe esésre.

A kérdésedre válaszolva szerintem nem vagy terhes... :(

2012. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szia!!nálam is ez játszódott le minden egyes ciklusba!!jelzem kb.5 hónapja rendszeres a menszim!!volt,hogy meg se jött vagy sokat késet!!bár még mindig nem teljesen pontos de kezd beállni!!nem feltétlenül van nagy probléma a ciklusaiddal!!én most töltöm a 30-at és most állt be!!(eddig nem nagyon foglalkoztam vele csak 5 hónapja kezdtünk bele a baba projektbe!!hány éves vagy amúgy??
2012. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát csatlakozom mert nekem is ez torténik.Késik orulok aztán megjon.Habár mult ciklusban korai vetélés volt doki szerint.:(Szerintem már kellene mutatni a tesztnek DE volt ismerosom aki hazajott dokitol megvolt az osszes vizsgálata az elso uh foto a babarol és az nap tesztel negatívat pedig igazoltan 7 hetes terhesség volt már.Azota nagylánya van 2 éves:)
2012. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én februárban hagytam abba a gyógyszert. Aug. 20-án kellet volna megjönnie, aug. 23-án már csináltam is egy tesztet, ami pozitív lett. Azóta 25 hetes vagyok.


A görcsölgetés nekem is megvolt, egészen a 3. hónapig. A belső változások miatt, elkezdhettél átalakulni, ha terhes vagy.


Javaslom hogy vegyél 2db tesztet, az egyiket csináld meg. Pár nap múlva pedig a másikat.


Sok szerencsét :)


Ja, ha az utolsó ciklusodat nézem, a pecsételő 3-án a beágyazódás miatt is.

2012. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Bocsi nem jutott el az agyamig, hogy már teszteltél :d :D

Akkor várj az 5. vagy 6. napig.

A tesztek 14 napos terhességet mutatnak ki, ha 3-án volt a beágyazódás (amikor véreztél), akkor elvileg 16-17-án már kikellene mutatnia.

2012. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
1-es, te szedtél előtte fogamzásgátlót?
2012. jan. 14. 00:07
 7/21 A kérdező kommentje:
2-es: 27 éves vagyok
2012. jan. 14. 00:08
 8/21 A kérdező kommentje:

3-as: pecsételő vérzésed volt előtte?

Barátnőm nem rég szült, 8.-án "nem jött a nem várt" :) és csak 23.-án lett először pozitiv a tesztje.

2012. jan. 14. 00:13
 9/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: Neked először is gratulálok tiszta szivből :)))!

Hát, reménykedek én is, a nem vártnak se hire, se hamva eddig :)).

Akkor 16.-án tesztelek...:)

2012. jan. 14. 00:21
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként az törvényszerű, hogy fájjon és nagyon érzékeny legyen a mell? Nálam minden mensi előtt annyira fájt, hogy alig lehetett hozzáérni, most meg konkrétan nem érzek semmit...
2012. jan. 14. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!