Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedhetek elevitet és E...

Szedhetek elevitet és E vitamint egyszerre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de az E vitaminból (200mgos) elég csak 2 naponta egy! :)
2012. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a párom meg c vitamint szed, neki is elég 2 naponta? Elég ha csak ő szedi? érdemes szedni, hogy sikerüljön a baba?
2012. jan. 13. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
C vitamin a párodnak nagyon jó, neked elég, ami az elevitben van (a terhesség elején bizonyos szinten fontos az immunfolyamatok gyengülése, ezért nem annyira javasolt), esetleg Rutascorbint szedhetsz mellé, napi kettőt, az sokat tud segíteni, érfal erősítő és c-vitamin. :)
2012. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, párodnak is elég két naponta, de ő akár naponta is szedheti. :)
2012. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon javasolta a doki, azt mondta, ha túl sokat szed belőle az ember, fejlődési rendellenességeket okozhat a babánál, a várandós vitaminokban annyi van, amennyi kell. És a C-vitaminból nem szabad meg haladni a napi 1000 mg-ot, mert elsavasítja a spermákat.
2012. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az e vitamin nagyon fontos teherbeesés előtt, nekem külön fel is írták. A 6. hét után okozhat szívfejlődési rendellenességet, de nyilván ha teherbe esik terhesvitaminon kívül nem kell más.
2012. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak elevitet szedek, a párom szed E vitamint, állítólag javítja a spermákat. C vitaminból 500-asat.
2012. jan. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!