Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Dr. Chen Pu-Erh teát és...

Dr. Chen Pu-Erh teát és Zöldtea+CLA MAX lágyzselatin kapszulát ihatok/szedhetek egyszerre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Peeeeersze... de ha tönkre akarod tenni magad, annak van gyorsabb és kíméletesebb módja is, bár én tuti nem tenném a helyedben.

Szerinted ha bármelyik külön-külön vagy kombinálva hatásos lenne, lenne ennyi kövér ember a világon?

NEM!

Innentől fogva inkább ne mérgezd magad.

2011. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ez csak tea!! És ilyen szűztea-kapszula. Szóval az is csak tea (és nem ettől várom a megváltást, természetesen próbálok egészségesen étkezni, és sokat mozogni, ezt csak egy kis rásegítésnek gondoltam.) Miért mérgező?
2011. aug. 15. 13:51
 3/11 anonim válasza:
Rásegíthetsz csak nem ér semmit,ha érne nem lehetne még aranyárban sem megvenni,az egész csak reklámfogás és átverés,és még rosszul is fogod magad érezni mert hashajtó hatású.
2011. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mint tea, antioxidáns hatású stb. ennyi előnye van.

1. válaszoló lehet nem ismerte a 2. terméket, ezért írt mérgezést.

egyébként nem, sajnos (vagy nem sajnos) nincs olyan, hogy rásegítés. egészségre rásegíthetsz vele, én is szeretem a zöldteát mint antioxidáns hatású italt (plusz egyéb, tradíciók stb.) de a testsúlyod csak a táplálkozástól és a mozgásodtól függ, ha egészséges vagy. ezen nem lehet változtatni, bármilyen természetes szer, pl. mérgek legfeljebb az emésztés rontásával okozhatnak fogyást, de ez ugyanúgy koplalás, mint a nemevés, itt is kevés tápanyaghoz jut a szervezet. úgyhogy össze kell dobni az ideális étrendet, és lehetőségekhez mérten mozogni.

2011. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ :)
2011. aug. 18. 10:37
 6/11 anonim ***** válasza:

én meg sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

és de kár, hogy megint nem hoztam egy finom zöldteát munkába.. itt csak fekete tea van, Teakanne, de finom ír krém illatú :D

2011. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na az az a borzalmas halszagú tea amibe még az életbe nem szállt muslinca!! :-D ott lehet hagyni két napig a pohárba az asztalon, fix, hogy nem megy bele semmi :-D xD... amikor túl sok olyat ittam, először csak pisiltem tőle mint a gép, utána meg elkezdtem remegni... utálom, fúj, csak szüleim veszik/isszák. Szerintük nagyon jó, bár én inkább zöld vagy szűztea párti vagyok, az még iható is. De egyik se fogyaszt. A CLA-t nem ismerem...
2011. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm ismét a válaszokat. Hát valóban nem túl finom, meg inkább szaga van mint illata... X) De gondoltam mindent a fogyás érdekében! :D Most teekanne Zen Chai (mangós-citrmos) teát iszom, az nagyon finom, ízesítés nélkül is!

Ha úgysem használ, akkor inkább ezt iszom mint azt a borzalmat :)

2011. aug. 18. 13:57
 9/11 A kérdező kommentje:
jaj amúgy elírtam, nem zöldtea+CLA MAX hanem szűztea.. X) (nem tudom, hogy mi a különbség..)
2011. aug. 18. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:

a szűztea még zöldnek is szűz..

még finomabb hajtások, vagy ilyesmi. csak nehogy jöjjön a "hidegen sajtolt extraszűz tea" :)

2011. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!