Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 mm nyálkahártya. Ez jó?...

9 mm nyálkahártya. Ez jó? Mikor ennyi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, a 9 mm endometrium már jó érték, alkalmas egy babához :):) A nagykönyv szerint 10 mm, de 9-el sincsen gond. Ha 2-4 lenne nah az nem lenne jó, ez remek :):) Drukkolok a babához :)
2009. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2 hete voltam akkor 9,3 mm volt.Az az orvos egy hentes volt úgy nyomkodott,rá egy nappal elkezdtem vérezni,lehet mensi volt nem tudom d rövid volt!Azt mondta menjek vissza 2-3 hétmúlva.Mensi előtt is vastagabb a nyálkahártya?
2009. máj. 25. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ehh ha erős fájdalmat okozott akkor tényleg egy hentes. A kisebb fájdalom még belefér. Az endometrium a menstruációs ciklus alatt vastagszik meg, majd a menstruáció alkalmával lelökődik, így igen, lehet, hogy menstruáció volt. Akkora vártad körülbelül?
2009. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát márc 24-én kellett volna megjönnie,de semmi.Aztán április vége fele elmentem orvoshoz és akkor vagyis azon a héten kellett volna megjönnie,de lehet hogy az az volt.D kevesebb! Nem értem már...Ha baba van akkor az csakis márc 20 ai aktusból lehetett(előttte volt azzt hiszem pém)
2009. máj. 25. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor azt javaslom tesztelj. Ilyen idős terhességet már bőven ki kell mutatnia egy tesztnek. Van otthon bármilyen terhességi teszted? Ha nincs szaladj el reggel a gyógyszertárba és vegyél. Majd írd meg az eredményt, még ha menstruáció is volt, akkor is elképzelhető, hogy terhes vagy, láttam már hasonlót. Főleg, hogy neked kevesebb volt. Színe esetleg változott? Például sötétebb volt, mint az átlagos vérzésed?
2009. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
7 nap helyett 4 és fél nap volt kb.Első 2 nap barnás,aztán 2 kicsit piros véres aztán fél nap kb barnás...nem ilyen szokott lenni.görcsölés nem volt
2009. máj. 25. 23:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp csinálj terhességi tesztet, szerintem könnyen lehet, hogy várandós vagy. Írd meg az eredményed nagyon kíváncsi vagyok :):)
2009. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben,megírom ehhez a kérdéshez,hétvége fele csinálom meg.
2009. máj. 25. 23:28
 9/14 A kérdező kommentje:
És köszi.Amugy az uh mikor ott nézett,odakiállt az aszinsztensek: Már megint rossz monitor...Hát így nem tudom mit gondoljak:s
2009. máj. 25. 23:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos forrásból:


"Minden tüsző egy petesejtet kell tartalmazzon, mely akkor tekinthető ovulációra alkalmasnak, amikor a tüsző átmérője eléri a minimum 17 mm-t. A méhnyálkahártya (endometrium) megvastagodása is jelzi, hogy a szervezet felkészült az embrió befogadására. Az endometrium vastagsága az ovuláció időpontjában min. 8 mm kell legyen."

2009. máj. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!