Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történt a TEHERBEESÉS...

Mi történt a TEHERBEESÉS topikkal. Már alig válaszolnak itt az emberek. Ennyi embernek sikerült a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Már több kérdést is tettem fel a hétvégén és mindegyikre 0 válasz érkezett. De látom itt a többi kérdésnél is, hogy 1,2,3 válasz érkezik. Régen sokkal több volt a kérdésekre a válasz. Tényleg csak ennyien maradtunk volna? Ennek valahol örülök, de valahol nem mert nincsenek normális tanácsok, válaszok. Amikor ide kerültem akkor csomót lehetett olvasni arról, hogy ki milyen praktikákat vet be, teák, bogyók stb. Most már csak olyan kérdések vannak, hogy "baj ha a bugyimra kerül a sperma, lehetek úgy is terhes stb". Szomorú vagyok.
2011. okt. 17. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Neha sokan vagyunk, neha kevesen. Nekem pl van olyan idoszakom, hogy egesz nap a gyk-n logok, de van olyan is, hogy napogik fel se nezek. Gondolom mas is igy van ezzel.
2011. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén én szinte fel sem nézek, a család csak olyankor van együtt, gondolom más is így van
2011. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ezt tapasztalom már egy pár hete. 5 hónappal ezelött kezdtem olvasgatni itt, akkor még nagyon nagyon sok jó kérdés és hozzá sok jó válasz volt, most meg semmi.
2011. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Én is szeretnék babát már rég, de azért vagyok rosszul és sok kérdésre már nem is nagyon válaszolok, vagy fel se lépek, mert tele van ugyanolyan kérdésekkel napról napra.

Ráadásul egyik idegesítőbb mint a másik.

Pl: 14. ciklusnapon szúr a hasam ez normális?

vagy: tegnap óta fáj a cicim és nyilal a hasam lehet hogy terhes vagyok?

Na ebből van elegem! Én megértem hogy mindenki tüneteket keres magán meg minden de ez már.. vicc.

2011. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igen! lassan már ott tartok, hogy nem járok fel én se ide, hanem kerülöm az oldalt mert tényleg van hogy egész nap csak hülye bugyuta kérdéseket tesznek fel. "kifolyik belőlem, de hogy tudnám vissza tartani?" szörnyűűűűűűűűűűű.............
2011. okt. 17. 13:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:43


amiket leírtál abból nekem is nagyon elegem van, olyan fárasztó a sok idióta kérdés

ha a kérdező meg nem olyan választ kap amit vár, akkor meg lehordja a válaszadót

2011. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Be kell vallanom,amióta sikerült teherbe esnem gyakrabban vagyok a terhesség, szülés témakörökben,és mivel már van egy 2,5 éves kislányom még a kisgyerekek témakörben.


Néha ide is benézek,de csupa olyan kérdést találok,amihez nem értek, vagy már elfelejtettem, mi a jó válasz.

Bonyolultabb esetekhez vagy pl hőgörbés kérdésekhez hohzzá sem tudok szólni.


De aztán persze olyan is volt hogy emlékeztem rá hogy olvastam az adott témáról,és vagy fél órán át kerestem a könyveimben,hogy melyikben olvastam hogy elírhassam a választ.


Engem sokszor pl zavar az is,hogy a kérdések nagyjából ugyan azok,csak akkor derül ki hogy mit is akar kérdezni az illető ha rákattintok.

Ezért az ilyen kérdésekre,mint pl "Akkor most sikerülhetett így?" vagy "Terhes lehetek így?", stb nem is kattintok rá. Azokra szoktam amiket ha elolvasok akkor tudom,hogy van rá megfelelő válaszom vagy nincsen.

2011. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
13-43, 14-00 Totál egyetértünk!
2011. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Lehet, hogy pont az ilyen kérdések miatt untak rá az emberek a Teherbeesés topikra.

2011. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez tényleg katasztrófa emberek, lehet Nostradamus erre értettea világ végét, hogy egyre több gógyis ember lesz a Földön...
2011. okt. 17. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!