Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu mennyire megbízható?...

Ciklus.hu mennyire megbízható? Nekem a naptármódszernél 26-ára írja az ovulációt, azonban egészen 17-től 2-áig azt írja, hogy "csak óvatosan".

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam, hogy ovuláció után néhány nappal kell csak fokozottan odafigyelni. Tehát ha pl nekem 26-án van, akkor ha mondjuk 24-én voltam a barátommal, lehet baj?
2009. máj. 25. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A naptármódszernél azért kicsit komolyabb a ciklus-diagram. Ott konkrét adatokból átlagol. De még az is számíthat, hogy a ciklus első napjaiban is legyen hő (amikor mensi van), mert már ettől is más lehet az eredmény...
2009. máj. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!