Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ezekkel a...

Terhes lehetek ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés
Mától várom,hogy megjöjjön,de még eddig semmi.Reggel volt egy pici görcsölés,de elmúlt.Melleim fájnak sőt nagyon hányingerem van.Ebédeltem,de nem esett jól pedig úgy érzem tudnék még enni,mert éhes vagyok.Cigi se esik jól.Van már egy fiam,de az ő terhessége alatt nem voltam ennyire rosszúl.És az az érdekes,hogy mindig fázom pedig meleg van nálunk.Köszönöm a választ!
2012. jan. 14. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az hogy fázol az nálam is jel volt de nekem 3 nap késéssel megjott.Jelek utalhatnak terhességre ettol fuggetlenul:)
2012. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fázás nálam is tünet volt, bár a többi nálam csak a 6. héten mutatkozott! Szurkolok
2012. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
teszt
2012. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!