Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu vagy Intima.hu?

Ciklus.hu vagy Intima.hu?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiknek higgyek inkább? A ciklus.hu 1éves adatok alapján számol, míg az intima.hu az utolsó 3 havi adatokat veszi figyelembe az ovu. számításakor. A ciklus.hu-n a szoptatás alatt első alkalomtól vezetem a havimat. Esetleg csináljak ott is egy utolsó 3 havis naplót?
2012. jan. 14. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
én a ciklus.hu vagyok én azt jobban szeretem!
2012. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Fertility Friend-en vezetem, nekem az volt eddig a legmegbízhatóbb.
2012. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a ciklus.hu weboldalon vezetem, de az ovu napját nem igen akarja eltalálni, viszont a hőm alakulásából nagyjából meg lehet mondani. A múlt hónapban is behúzta a peteérés napját pedig a dokim szerint nem is volt.
2012. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a P Tracker t használom (Period tracker) apple app. nagyon egyszerű, átlátható, minden adatodat könnyen internet nélkül beviheted (fertilityhez elvileg szükséges ): hőmérséklet, súly, hangulat, tünetek..stb. grafikonokon megmutatja a változásokat a jobb áttekinthetőség érdekében (súly, hő, ciklusok számának napjai)..nagyon elégedett vagyok vele!
2012. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsuzsi0001 válasza:

Miota megujult az Intima, azota azt hasznalom.

Tele van orvossal, nincsenek reklamok es sokkal komolyabb, mint a cikkus.hu.

2017. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!