Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztek, mikor azt mondját...

Mit éreztek, mikor azt mondjátok, hogy ovulációs fájdalmatok van?

Figyelt kérdés

Sokáig szedtem fogamzásgátlót - s mivel ezen idő alatt nincs pé, így akkor ugye nem érezhettem ilyet - utána pedig nem volt, s ez az első clostis hónapom, s most érzek valamit.

Nálatok hogyan jelentkezik? Mit éreztek?

Köszönöm!


2009. máj. 26. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én is a clostys hónapomban éreztem először ovus fájdalmat! Most is érzem, vagyis azóta is de sokkal kevésbé mint amikor a clostyt szedtem!

Egyébként nekem szurkálni szokott a petefészkem, vagy tompa és éles fájdalmak váltakoznak! Én egy- két nap szoktam érezni, de csak időszakosan: általában a munkahelyemen napközben reggel és valamikor délután, meg este lefekvéskor mindig!

remélem segítettem valamennyit!

2009. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! De még mennyire! :) Pontosan ugyanezeket érzem, s én is csak időszakosan! :)

És ilyenkor mikor következik be az ovuláció? Miután elmúlt a fájdalom? Vagy valahol a fájdalmak között?

Köszönöm szépen a részletes leírást!

2009. máj. 26. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én is 7évig szedtem gyógyszert. Attól még hogy gyógyszert suedtem szerintem volt peteérésem mert én gyógszer melett is éreztem ezt a fájdalmat.hol a jobb hol a bal petefészkembenn.

2009. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igazából tejesen biztosan nem tudom állítani de szerintem a fájdogálás után!

de szerintem ha azokban a napokban amikor érzed és utána is pár napig bújjatok össze a mihamarabbi babásodás miatt!

sok sikert hozzá!

2009. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oks ... mindent megteszünk az ügy érdekében! :):):) ...
2009. máj. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!