Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálhatok már tesztet?

Csinálhatok már tesztet?

Figyelt kérdés
Jan. 4-én voltunk együtt a párommal, amikor tojásfehérje folyásom volt, ha teherbe estem, akkor mikor csinálhatok terhes tesztet? Dec. 26-án volt az utolsó mensim.
2012. jan. 15. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, a luterális szakasz az ami fix, tehát az ovuláció és a következő menstruáció közötti idő. Nagyjából 14 nap, +- 1-2 nap, de nagyjából 14. Ezért írtuk, hogyha 4-én volt ovud, akkor 18-a felé kell megjöjjön.
2012. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hasonloan vagyunk.

Nekem dec 27.-en jott meg a menzeszem. A ciklus.hu 8.-ra irta az ovut de en igazan 7.-en ereztem.

22.-re nem varom. En aznap reggel csinalok csak tesztet.

26-27 naposa a ciklusaim.

Majd ird meg mi lett veled!

2012. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló:a ciklus.hu nem igazán pontos!!már mint az ovut illeti!!sokszor jártam úgy,hogy a hő alapján nem jól húzza be!!de ha nem méred a hőd akkor se igazán pontos!!legalább is szerintem!!manó!!
2012. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem pontos a ciklus.hu. Epp ezert irtam,hogy 8.-an irta az ovut de en 7.-en ereztem.
2012. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok!!én csak azért írtam mert sajnos így tapasztaltam!!ezért csak hő görbe vezetésére használom a ciklus.hu-t!!
2012. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj. Nem vettem rossz neven :)


Csak tudod nekunk ez az elso probalkozos honapunk igy nem gondoltam meg hogorbe vezetesere. Lehet,hogy tul optimista vagyok. A fiunk elsore osszejott.

Tudom, ez nem azt jelenti,hogy masodszor is igy lesz.

2012. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-os válaszoló:akkor ti még az elején vagytok!!én azért kezdtem mérni a hőm,hogy lássam van-e ovum meg ilyenek!!meg sok mindent meg lehet tudni belőle!!netti!!
2012. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!