Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes (bovebben lent)?

Lehetek terhes (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
kb 10-11 hete volt hogy nem vedekeztunk, azota mindig rendszeresen megjott es hanyingerem sincs, most kezdtem erezni hogy feszul a mellem(bar ez lehet peteeres is)es a pocim kemenyebb lett es nemtudom behuzni, olyan kellemetlen erzes. de egyebkent semmi terhessegi tunetem nincs. es ha jar a mensim es terhes vagyok a teszt kimutatna ugyis?
2012. jan. 15. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megvan a menstruációd, lehetsz terhes, és ez nem befolyásolja a teszt eredményét! Végezz el egy tesztet, ha bizonytalan vagy!
2012. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom,de majdnem hogy biztos hogy nem vagy terhes!

11 hetesen már valószínűleg hányingered lenne és a vérzésed is elmaradt volna!

A vérzés ha az első hónapban nem marad el akkor sem hasonlítható a rendes menstruációhoz!Sokkal kevesebb,barnásabb és sokkal rövidebb ideig tart!De a nagy átlagnak elmarad azonnal!

Te írod hogy semmilyen tüneted nincs!A hasad valószínű valamilyen kajától puffadt fel!Nekem is volt hogy napokig úgy néztem ki mint egy víziló!

Felesleges tesztet csinálni,de ha ettől megnyugszol egy 500Ft-os tesztet ellőhetsz!

2012. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!