Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuz vagyok meg. Lehetek...

Szuz vagyok meg. Lehetek terhes? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szoval ... Egyutt voltam a baratommal, es belem tette, de nem szakadt at, mert nem is vereztem es nem is fajt, mert mikor fajt akkor szoltam es abbahagyta. Nem volt ovszer, de mikor erezte hogy jon, abbahagyta es kiszedte. Igy lehetek terhes ? Csak normalis valaszokat kernek . Elore is koszonom !
2011. márc. 19. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
lehetsz. mert a szűzhártyán van egy lyuk. ( ezen a lyukon keresztűl jön a menzeszed is át).
2011. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy fontos dolgot kihagytál, mégpedig a korodat.
2011. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha beled fojt a g*ci akor terhes vagy ha nem akor nem

es ha beledtette akor mar nem vagy szuz hiaba van szuzhartyad

de a szuzhartya maskepp is kijukadhat pl sport,megeroltetett mozdulat

2011. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előváladék bekerült valószínű..ergo minimális esélye van a terhességre. Egyébként nem mindenkinek fáj,és nem mindenki vérzik az elsőnél,és igen,ha már"beléd tette", nem vagy szűz. Gumi kéne használni, meg egy kis agyat is,ha már a szexhez van eszed..védekezz.
2011. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na figyi..

:DDD

mond először is akorodat. !!! X"DD

a másik dolog az hogy elég sok ember nem vérzik és nem is fáj neki szal nem vagy szűz.. és mégis mennyire vagy te hülye?? a legfontosaab dolog kimaradt az ószer .Lehetsz terehs az előváladéktól is . azt meg a pasid nem veszi észre..:DDDD

szívváss.

amugy korod? ^^

2011. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen, lehetsz. Méghozzá elég nagy eséllyel. Ha még nem telt el 72 óra azóta, hogy "beléd tette", és nem akarsz kisbabát, akkor irány a nőgyógyászati ambulancia, sürgősségi fogamzásgátlót íratni!

Ha meg eltelt 72 óra, akkor imádkozz!

Ja, és már nem vagy szűz.

2011. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Drágám akkor már nem vagy szűz! Felelőtlenség volt h elsőnek nem is védekeztetek. És igen az előváladék biztosan beléd kerül amiben ugyanúgy vannak spermák. 50% h terhes vagy. Menj el 72 órás tabiért. Ha meg már lekésted ezt az időt csinálj tesztet reggeli vizeletben mert az pontos.
2011. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
istenem!!! -.-" attól hogy nem véreztél drága kicsi szivem attól már nem vagy szűűz...ha beléd hatolt akár csak egy picit is onnantól kezdve felejsd el drága szivecském a szüzességedet... elöbb utána kéne olvasni a dolgoknak aztán kergetni a lompost -.-"
2011. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!