Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy így néz ki egy...

Normális, hogy így néz ki egy görbe?

Figyelt kérdés
A hónap elején kedtem hőmérőzni, igyekszem minden nap pontosan mérni (ugyanabban az időpontban, nyelv alatt digitális hőmérővel). Kissé nyugtalanít, hogy ennyire ugrál. Másnak is ilyen? Köszi előre is! [link] Png
2012. jan. 16. 12:28
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. jan. 16. 12:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy időben mérni,mert lehet,hogy az a baj.
2012. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanígy kezdődőtt:( Ne aggódj ilyenkor nem baj ha ugrál.Peteérés után meg szokott nyugodni.
2012. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Érdekes az, hogy minden reggel 6:30-kor kelek, de egy pár napja felébredek korábban, de nem kelek ki az ágyból, csak forgolódom. Ezalatt is változhat a hőm?

Valamint lenne még egy kérdésem: a méhszáj nyitottságát ill. magasságát hogyan tudom meghatározni?

2012. jan. 16. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen a görbén semmi baj nincs. Még csak most kezdted. Ha a ciklus vége felé is így ugrál, na akkor lehet gondolkozni mi baj lehet, így még persze hogy ugrál. Hamarosan leesik aztán fent marad, majd meglátod:) Az elején minden hő ugrál amíg meg nem lesz az ovu. Semmi baj, nyugi:)
2012. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 34 napos ciklusod van, akkor a 19. naptól figyelheted az ovut:)
2012. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tiszta kézzel kell nézni,és csak óvatosan mert sok fertőzést el lehet kapni.Ha olyan tapintású mint az orrod hegye (kemény) akkor zárt,ha olyan mint a fülcimpád (puha) akkor nyitott.Az hogy neked melyik magasság milyen sok kitapintás után tudod elönteni.
2012. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mensi körül nekem is így ugrál, utána kiegyenesedik, peteéréskor jön az ugra, aztán fent marad, amíg újra meg nem jön.

Szerintem ez normális görbe eddig.

2012. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!