Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A referenciánál alacsonyabb...

A referenciánál alacsonyabb ösztrogén (ösztradiol) szint mit jelent, mitől lehet? Gondot okoz teherbe esésnél/terhesség megmaradásánál?

Figyelt kérdés

3.napon vettek vért, minden más érték (FSH, LH, Prolaktin, stb.) rendben (tartományon belül) van.

Pár hónapja próbálkozunk babával, de eddig semmi. Clostylbegyt-t szedtem, mikor az elsővel terhes lettem, ez segíthet most?


2012. jan. 16. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi az ösztradiol? 21. napon is nézték?
2012. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, akkor csak progeszteront, de annak még várok az eredményére. Az ösztradiol érték: " <11,8 pg/ml "
2012. jan. 16. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített a closti, mert most derült ki, hogy inzulinrezisztenciám van, így feleslegesen szedtem, nem segített. Most Merkformint szedek 3 hónapig, remélem közben sikerül majd.
2012. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a 21. napon 254 volt, a mértékegységet nem tudom, mert eltérőek lehetnek. Nekem erre azt mondták, jó.
2012. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
IR-m nem hiszem, hogy van, sosem volt gondom a cukrommal, a kislányom 16 hónapos, vele is nézték anno és nem volt gond. Igazából a dokim azt válaszolta a leletemre, hogy semmi jelentős eltérés nincs benne, de majd 3 hét múlva megyek hozzá, hogy személyesen is megbeszéljük. Csak kíváncsi lettem volna más véleményekre, tapasztalatokra is.
2012. jan. 17. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az LH és FSH értéked?
2012. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
FSH 5,4 mU/ml, LH 6,2 mU/ml
2012. jan. 18. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az ösztrogén szükséges a méhnyálkahártya vastagodásához. Folyamatosan emelkedik a ciklusban,a menzeszkor visszaesik alacsonyabb szintre. Szóval azért nem jó,ha túl alacsony mert vékonyabb marad a méhnyálkahártya és úgy nem tud megtapadni a baba. Persze ezt nálad nem jelentem ki,mert lehet hogy a következő vérvételig megugrik. Nekem is ennyi kb. a 3 napi ösztrogénem...:(,sajna nekem elég nehezen is megy felfele.
2012. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!