Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valakinek a clear blue...

Lett valakinek a clear blue teszt nagyon vékony -halvány pozitiv (szellemcsík? ) és mégis baba volt?

Figyelt kérdés
Most csináltam egyet és azonnal kijött egy nagyon halvány, vékony kék színű csík. Most nem tudom eldönteni, hogy ez pozitiv vagy negatív -e? Járt valamelyikőtök így?
2012. jan. 17. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha vékonyabb, mint a másik vonal, akkor az nem a tesztcsík. Annak a vastagsága ugyanolyan, mint a másik csíké, csak az erőssége változó.
2012. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha azonnal kijött, az lehet baba. Sajnos ennél a fajta tesztnél gyakori a száradási csík, de az nem azonnal jön ki. Szerintem csinálj egy másik típusú teszet, úgy a biztos. Vannak nagyon olcsó tesztek is Rossmannos Lily vagy pl. az X-epil. Ez utóbbiban kettő db van.
2012. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Esztuka87 ***** válasza:
Azért halvány, mert még nem termel annyi terhességi hormont a szervezeted, hogy határozottabban kimutassa. Szerintem pár nap múlva ismételj. Nálunk is így volt.
2012. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, reggel tesztelek megint.

Egyébként tegnap és tegnapelőtt is csináltam one step 25-ös net-es tesztet, mind a kettőn időn túl kijött a rózsaszín csík (teljes szélességben), csak nagyon halványan. Ezért próbálkoztam most a clear b.-val.

2012. jan. 17. 16:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sokan esküsznek rá, de szerintem a clearblue az egyik legbénább teszt. Ha az előző kettőn volt csík, az szuper! :) Nekem borzasztó halvány volt, és baba lett! :)

23 hkm

2012. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,nekem késett a menszeszeme egy napot,gondoltam reggeliből csinálok egy clear bluet.2percen belül pozitív lett.Még aznap megjött.de ugy hogy a pozitív csíknál a függőlegescsík nagyon vékonyka volt.Én már többször csalódtam ebben a tesztben.Reggel csinálj egy másikfajtát.drukkolok
2012. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon halványan jött ki a csík ezzel a teszttel. 10 percen túl fel is szívódott. Eltettem emlékbe, mert nekem tényleg babát jelzett. Szóval van egy full negatív tesztem a polcon. :-) Most 23 hetes terhes vagyok.
2012. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt mar a clearblue szellemcsikos. De az is igaz, hogy a terhessegkor is eloszor vekony halvany csik jelent meg, kesobbi tesztelesre egyre vastagodott. Ugy menzesz kimaradasa napjan kb. mar eleg szep vastag volt.

Szoritok!

2012. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sajnos ma reggelre megjött nagy görcsök és extra erős vérzés mellett.

Szerintem sikerült, csak sajna nem tapadt meg. Majd legközelebb

2012. jan. 18. 11:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :-(
2012. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!