Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valakinek a clear blue...

Lett valakinek a clear blue teszt nagyon vékony -halvány pozitiv (szellemcsík? ) és mégis baba volt?

Figyelt kérdés
Most csináltam egyet és azonnal kijött egy nagyon halvány, vékony kék színű csík. Most nem tudom eldönteni, hogy ez pozitiv vagy negatív -e? Járt valamelyikőtök így?
2012. jan. 17. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnalom:( Majd sikerulni fog, hidd el!

Most jutott eszembe, hogy amikor nekem vekony csikos volt, akkor mas teszt is volt halvany. Szoval, jol jelezhetett, nem szellemcsik, csak biokemiai lehetett. A kovetkezo utani ciklusban terhes lettem.

En nagyon sok fajta tesztet vettem es sokat is teszteltem. Nagyon szerettem a clearbluet, igaz, szokott csakugy vekonyka halvany csikot produkalni, de az a vekony csikocska alapbol is ott vany nagyon halvanyan a meg el nem hasznalt teszten es hasznalat-szaradas utan kijon neha picit kekben. Az meg csak szellemcsiknak sem nevezheto.

Meg lehet kulonboztetni, ha valaki sokat hasznalta ezt a fajta tesztet:) De a legjobban a digitalis valtozata valt be, az egyertelmu, es hamarabb is mutatja ki. De az is igaz, hogy nem olcso.

2012. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm.

Sajnos már hozzászoktam, most volt a 37. sikertelen hónapunk. Sajnos az első babámra is 9 évet kellett várnom. Azért nem adjuk fel, kitartás mindenkinek :)))

2012. jan. 19. 08:10
 13/13 anonim válasza:

[link]


sziasztok. én is clear blue compaktal teszteltem 2 napja és ez lett az eredmény. elmentem fürödni addig nem volt rajta semmi 2. csík . mire megfürödtem az vagy 5perc volt és ez jelent meg rajta. szerintetem száradási csík? tegnap meg Gabriel tesztet vettem azon meg 20per után jött ki egy halvány piros csík olyan vastag ami a kontroll csík. szerintetek? már bele vagy őrülve ebbe a dologba.. csütörtökön megyek orvoshoz de az sokára lesz mèg.

2015. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!