Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki fogamzásgátlót...

Ha valaki fogamzásgátlót szed, de mondjuk valami miatt (elfelejtette bevenni a gyógyszert néha vagy vmi gyengítette a hatását) mégis terhes lesz, ugyanúgy elmarad a vérzése a hét napos szünetben?

Figyelt kérdés

Mármint úgy tudom, hogy fogamzásgátló mellett az nem is igazi vérzés... Akkor most hogy is van ez?

20 éves vagyok, másfél éve szedek fogamzásgátlót, bevettem pontosan mindig, a vérzésem nem is maradt el a 7 napos szünetben egyszer sem, de mégis néha fáj a hasam, reggel hányingerem van és úgy érzem, terhes vagyok...


2012. jan. 17. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szedted, akkor kicsi az esélye, hogy terhes legyél. De ha aggódsz emiatt, akkor csinálj egy tesztet.
2012. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!