Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meno terhességi próba pozitív...

Meno terhességi próba pozitív lett, itthon csinált teszt (délután) negatív. Akkor ez most mi?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót irattam fel, doki elküldött vérvételre + vizeletvizsgálatra. A tesztet 04-én csinálták, 13 nappal később mentem érte. Közben megjött és nemvettem észre, hogy kevesebb lenne vagy barna. Itthon csináltam egy terhességi tesztet, igaz délután de negatív lett(Corleanne volt a neve asszem). Holnap megyek nőgyógyászhoz. Szerintetek lehet olyan, hogy összecserélték a laborban a teszteredményt?

Nagyon köszönöm a választ. 17/L


2012. jan. 18. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

És nem volt erősebb a vérzésed, vagy esetleg darabos? Mert ami most nekem ekapcsán eszembe jutott, hogy esetleg terhes voltál, de nem maradt meg. Ez un. kémiai terhesség. Ilyen állítólag viszonylag sűrűn előfrdul, sokan nem is tudják, hogy volt terhesség, mert nagyjából időben megjött, és nem teszteltek.

Az a vizeletvizsgálat hányadik ciklusnapodon volt, és mennyivel utána jött meg a mensid?

2012. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10nappal a vizsgálat után jött meg. Egyébként rosszul írtam, coralene volt a teszt neve. a vizsgálat kb a 19.napon volt. Egyébként nemtudom hogy darabosnak mi számít, de voltak ilyen hosszú nagyonnyúlós dolgok, és néha 1-2 ilyen alvadt darabkát is találtam.
2012. jan. 18. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, 19. nap még nem szokott pozitív lenni a teszt. Lehet, hogy csak valamit elrontottak. Szerintem nem vagy terhes, meg is jött, és a mostani teszt negatív.
2012. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Előfordulhat, hogy a laborban összekevertek valamit. Egy éve az egyik barátnőm ment a gyerkőce leleteiért. Szegény majdnem elájult, mert az akkor 4 éves fia neve és adatai mellett ott volt, hogy + meno teszt. :) A laboros hölgy még ki is akadt, hogy honnan a fenéből fognak rájönni, hogy kiével cserélték el...

Biztos ami biztos, menj vissza a dokihoz, de a leírtak alapján nem valószínű, hogy terhes lennél.

2012. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!