Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20mm-es a tüszőm a 11. napon....

20mm-es a tüszőm a 11. napon. Az ovuteszt tegnap délután még negatív. A ciklusom 27 napos. Lehet, hogy még ennél is nagyobbra nő a tüszőm vagy nem reped meg?

Figyelt kérdés

Az uh-n el volt képedve a nő, hogy nem tudok teherbe esni ekkora tüszővel. A férjemet 2 hét múlva vizsgálják, lehet nála a baj. De azért próbálkozunk :D

Mit gondoltok, itt az idő vagy várjam, mikor pozitív lesz ovu teszt? vagy minden nap legyünk együtt?


2011. júl. 22. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szombati napon volt 20 mm-es a tüsző.Szerdán mentem vissza a doki mondta és én éreztem is is hogy előtte való nap kedden volt ovulációm, tehát a tüsző valószínűleg volt már 22-23 mm-es.
2011. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két naponta legyetek együtt és kész. Nem kell rajta ennyit sakkozni,mert a végén még lemaradtok!
2011. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az eredménnyel aztán visszamentem a nőgyógyászhoz (mert elkészült a méhnyakrák vizsgálat eredménye). Azt mondta, hogy ez szuper, keddig napi 2 együttlét!! minél többször vagyunk együtt, annál jobb minőségű spermákat jönnek.

eddig ezt még nem hallottam!

2011. júl. 22. 09:03
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló! hű, akkor lehet, hogy még napokig növekszik és jövő héten reped meg? köszi a választ! nagyon hasznos volt. azt hittem, hogy legkésőbb 2 nap, mert már elég nagy. neked hányadik napon volt 20mm-es és hány napos a ciklusod?
2011. júl. 22. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, belinkelem neked a terhesgörbém, ott látszik, hogy 13.ciklusnapomon voltam uh-on bejelöltem, aznap volt 23mm-es a tüszőm ez csütörtöki nap volt, és szombaton repedt meg, ami még érdekes az lh-teszt egyáltalán nem volt egyik nap sem pozitívnak mondható, még is baba lett a vége:)van akinek már 20-nál reped van akinek csak 25-nél..


[link]

2011. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket! gratulálok a babához! jó egészséget!!
2011. júl. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!