Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 2 hete szeretkeztünk a...

Kb. 2 hete szeretkeztünk a párommal megszakításos védekezéssel. Rá kb. 4-5 napra volt a peteérésem. Már 5 napja furán érzem magam, mellfeszülés, émelygés, rossz előérzet(ez már lehet a pániktól van). Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Már 4 éve így szexelünk a párommal, most lehet, hogy tehes lettem? (volt ebben a hónapban gombás fertőzésem is) Csináltam tegnap tesztet, de azt mutatta nem vagyok terhes, bár szerintem ez még semmit nem jelent.
2009. máj. 27. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, de ezt sose lehet tudni!

Nekem a menszesz elötti napokban is szokott terhességhez hasonló tünetem lenni, de a pániktól meg aztán biztosan produkálhatsz ilyeneket. Szerinten két-három nap mulva csinálj még egy tesztet, ha negatív, akkor megnyugodhatsz.

2009. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De miért így szexeltek??? Nem lenne egyszerűbb gumival vagy gyógyszerrel? Vagy babát szeretnétek? Mert akkor nem lényeg, de legalább nem stresszelnél most sem, hogy vajon terhes vagy-e vagy sem.

Amúgy meg 2 hét az semmi, a szervezetnek idő kell, hogy kellő mennyiségű hcg-t termeljen amit a teszt kimutat. Várj még vagy 2 hetet a teszttel, akkor már tuti eredményt mutat.

2009. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az esély ott van, bár ha biztos vagy benne hogy az aktus után 4-5 nappal volt peteérés, ha ez tuti, akkor nem vagy terhes. Ha nem biztos hogy akkor volt peteérés, akkor megvan az esély. Ha késik akkor csinálj újabb tesztet!
2009. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tuti, hogy peteérés előtt szexeltünk!

Én sem vagyok odáig ezért a módszerért, de a barátom nem hajlandó gumit használni. És a fogamzásgátlómat sem fizeti ki, nekem pedig nincs pénzem rá, mert munkanélküli vagyok:( De remélem most ő is megijedt, bár ezt nem látom rajta, azt hajtja, hogy úgysem vagyok az:S és tök nyugodtan fekszik tovább. De nagyon remélem, hogy legalább azt látja, hogy én min megyek keresztül és veszi a fáradtságot és felveszi a gumit...

2009. máj. 27. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de jó tahó a párod...én biztos megkérdezném, hogy a gyógyszert fizeti, vagy a baba költségeit...esetleg egy abortuszt???

Az ilyentől nagyon dühös tudok lenni! Mikor nem érdekli a pasit, hogy min megy keresztül a nő...végülis nem az ő nyakán maradna a gyerek... ... ...

A másik dolog: te miért mész bele így a szexbe?

Ha nincs gumi, se gyógyszer, vigyél be egy neilon zacsit, hogy ezt húzza fel, különben bajok lesznek! :D

2009. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom,hohgy nem a kérdésre válasz,de nagyon sajnállak,hogy ilyen barátod van. Mi az,hogy nem hajlandó se óvszert használni se kifizetni a gyógyszert? Kérdés,hogy mennyire vagy neki fontos ha ennyire hidegen hagyja,hogy mi történik veled. Ha netán terhes leszel,akkor mit fog tenni? Szakít vagy közli,hogy vetesd el? Arról nem is beszélve,hogy Te is mondhatod,h addig nincs sex,míg nem védekeztek valamivel.
2009. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csináltam már ezt, hogy nem szexelek akkor, de képes volt hajnalig piszkálni és nem hagyott aludni. Így belementem. Már bánom, sokkal határozottabbnak kellett volna lennem:(És ez után így is lesz! Megmondtam neki ha terhes vagyok, kiteszem az összes cuccát az utcára és mehet ahova akar. Ugyanis az abortuszra nincs pénze(vagyis ezt mondta) így a szüleimtől kell kérnem pénzt rá amíg nem találok utána munkát!:(:(:(
2009. máj. 27. 14:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött a menszim, nem vagyok terhes!:) Jövőhéten meg megyek fogamzásgátlót íratni. Köszi s egítséget!
2009. máj. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!