Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól húzta be a gép a peteérése...

Jól húzta be a gép a peteérésemet? Én a 12. napon éreztem erőteljesen, és akkor volt tojásfehérjés.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 27. 16:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mikor tesztelhetek nagyon érzékeny teszttel? Jó lenne minél hamarabb tudnom, mert munkaváltás előtt állok.
2009. máj. 27. 16:01
 2/17 A kérdező kommentje:
A 19. napomon elég erősen szúrkált a méhem.
2009. máj. 27. 16:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia sztem nem fognak válaszolni.Én is feltettem egy diagrammot az előbb hogy segitsen valaki megfejteni de senki nem vagyis valaki elküldte a sajátját nem segitett.Lehet neked fognak.De én igy Jártam.Én azt hittem azért van ez az oldal hogy segitsenek.Én sajna nem tudok segiteni mert kezdő vagyok pedig segitenék ha tudnék.De drukkolok neked.
2009. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
SZERINTEM AZ A BAJ, HOGY ILYENKOR KEVESEN VANNAK MÉG ITT. ESTE JOBBAN PÖRÖGNEK AZ ESEMÉNYEK:)
2009. máj. 27. 16:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Ó már válaszoltak nekem köszike...egyik kicsit morgos volt a másik emberke kedves volt.De lehet egy és ugyanaz volt a kettő csak kedveseb lett...:-))Neked is bizti irnak akkor..:-))Régóta próbálkoztok?
2009. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
13 HÓNAPJA:( TI?
2009. máj. 27. 16:26
 7/17 A kérdező kommentje:
Melyik kérdés a tiéd?
2009. máj. 27. 16:28
 8/17 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én vagyok a morgós és a kedves válaszoló is!

Válaszolok neked is:

szerintem akkor lehetett peteérésed amikor behúzta a ciklus. hu, mert akkor van ugye az ovu amikor tartósan fentmarad a hőd! Szép, egyértelmű görbéd van! szerintem neked minden rendben van a peteéréseddel!

Lehetett ugyan a 12. napon is, ha úgy érezted hogy ovus fájdalmad van akkor vagy már az ovuláció volt, vagy pedig még csak készült rá a szervezeted, de az a pár nap nem sokat számít! Jó sokat vagytok együtt és ez a lényeg!

Mihamarabbi babásodást kívánok!

2009. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A nem volt pém még ugye? cimű az enyém.

Nagyon kedves emberke irogat velem.

13?Nekünk ez a második de már azon is ki voltam akadva hogy elsőre nem sikerült.

Valami baj van hogy nem jön össze?

2009. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nincs semmi bajunk, nem értem miért nem jön össze:(
2009. máj. 27. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!