Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 21. napján nézik...

A ciklus 21. napján nézik ezeket a hormonokat?

Figyelt kérdés
Az orvosom hormon vizsgálatot kért, a ciklusom 21.napján kell mennem. Nézik a progeszteront, testosteront,ösztrogént, oestradiolt,és az FSH-t. Az a kèrdésem, jó ha ezt mind egyszerre nézik? Nincs kőzte olyan amit a ciklus elején kéne? Babàt szeretnék,de eddig nem sikerült, 6 hônapja pròbálkozunk,tavaly àprilisban volt egy vetélésem..és barnázgatok menszi előtt egy héttel. Köszőnöm a vàlaszokat.
2012. jan. 20. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ezeket meg kell nézni mindet.3. napit nemkért?Tsh-t sem ártana megnézni egyébként ezeket ciklus elején is kellene nézni és utána a 21. napon mert akkor látja h volt-e peteérés.A barnázgatás hormonzavarra utalhat és jó lenne ha endokrinológus nézne egy terheléses vércukorvizsgálatot inzulinnal mert az is okozhatja ezt a magas inzulinszint vetélést okoz hormonzavart és meddőséget.Ezt is mindenképpen ki kellene zárni!
2012. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigy TSH hormonjàt nemrég nézték, az teljesen jó volt. Mindenképp kérem majd hogy a ciklus 3. napján is nézze majd meg az értékeket. Most vagyok a 9 . napomon , és tegnap voltam az orvosomnál,igy csak a kővetkezőnél nézhetjük meg...sajnos. de azért addig is pròbàlkozunk!!!!!
2012. jan. 20. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ezeket a ciklus elején nézték. a 21.napon csak progeszteront
2012. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grófházy ***** válasza:

az fsh-nak nemsok értelmét látom.

Azt a ciklus első felében szokták nézni,ugyanis ő felel a tüszők éréséért.

A cikus második felében ha megvolt már az ovuláció,akkor a progi emelkedi,ha pedig épp akkor vagy ovuláció közelben akkor pedig az Lh lesz az egekben :)

2012. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!