Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-ra nem várom. Van egy kis...

30-ra nem várom. Van egy kis hasszúrka, mintha tűvel böködnék a méhem és a hüvelyem, mellfeszülés, hányinger, émelygés. A görbém alapján van esély babára? Mikor teszteljek? Mert elég későn volt Pém.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 27. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
6 nap múlva nem kéne megjönnie, szerintem 4 nap múlva reggeli vizeletből egy nagyon érzékeny teszt nagy valószinüséggel kimutathatja:)
2009. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ebből lehet még babó? Nem gond, hogy pé utáni nap voltunk együtt? Jaj olyan jó lenne!:)
2009. máj. 27. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyáltalán nem gond,hgy pé. után voltatok együtt!!!!Sőt! Annyira pontosan szerintem úgysem lehet kiszámítani! Legalábbis én nem tudom,csak kb.ra! Én is 30.-ára nem várom!Vasárnap rettenetesen nyilalt a hasamba és egész nap szinte fájt a méhem... Ma picit megszédültem,s még azt érzem,hogy minden este fáj a derekem,de csak este!De ez szerintem sajnos csak mensis érzés:-( Pedig már úgy szeretném/szeretnénk!!!!! Remélem Neked ezek "Babó-s" érzések! SZORÍTOK!!!!!!!!
2009. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy lehet baba! Semmi gond, nem is ajánlottam soha ezt a számolgatást, csak megszomorítja az ember életét. A hőd jól alakul. Az előttem szólóhoz tudok csatlakozni, pár nap múlva 10-es Qupido teszttel próbáld meg :) Én azért megvárnám a nem várt napját :) Nagyon szurkolok, majd írd meg az eredményt :)
2009. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! Nagyon jól esik, hogy így szorítatok értem! Persze a nem várt napját mindenképp megvárom! Meg fogom írni, hogy mi lett.:)
2009. máj. 27. 19:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem a derekam nem fáj. Nem tudom, hogy ez jó-e vagy sem. De az is lehet, h késik pár napot, és azért nem érzem még... Majd jelentkezem! Minden jót nektek!
2009. máj. 27. 19:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom kedves válaszolók, hogy nektek van-e babátok már, illetve terhességetek idején éreztetek-e ilyet. De nekem annyira szúrkálnak a melleim is! Ilyen nem szokott lenni! Nagyon furi.
2009. máj. 27. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! 3. válaszoló vagyok, én még nem voltam terhes, sok nőtől hallottam, hogy a derékfájás mellfeszülés a baba jele. Nagyonnagyon szurkolok a babádért!

Egy picit pofátlan leszek: Feltettem egy fogamzásgátlós menstruációs kérdést és eddig kevés választ kaptam rá, kérlek ha valaki tud válaszolni a kérdésemre segítsen! Nagyon köszönöm és elnézést a kérdezőtől, hogy ide írtam :)

2009. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi tünetem volt, hogy mikor meg kellett volna jönni, olyan érzésem volt, mintha felfáztam volna. Ez a tünet eltartott kb 3 hétig. Semmi más nem volt. Sem cicifájás, sem hányinger. De akkor nem terveztem, most hogy tervezem, minden terhestünetet produkál a szervezetem. Nem szabad ennyire foglalkozni vele, mert épp azért nem sikerül. Két naponta szex a 8. naptól a 20-ig, ha lehet, AKKOR REGGEL!!!!
2009. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 2 naponta szex jól hangzik, csak a párom hétvégén van itthon!:( Remélem azért hamarosan sikerül!
2009. máj. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!