Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 12 nappal...

Peteérés után 12 nappal érzékeny teszt már kimutatná a terhességet? És ha igen, melyik az a teszt, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A hőm fent van, pedig ilyenkor csökkenni szokott. Azért próbálkoznék.
2009. máj. 27. 21:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem is irnátok:(?
2009. máj. 27. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elméletileg igen, a Qupidonak pl. ki kéne, de ez nagyon egyénfüggő, van akinek a nem várt után egy héttel mutatja csak ki. Én azt javaslom várd meg a nem várt napját, mert ha esetleg most tesztelsz és negatív az könnyen lehet fals negatív is és nagyon nagy csalódást okoz neked. Remélem tudtam segíteni!
2009. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg kimutathatja, ha mondjuk a peteérés után kb. 2-3 nap alatt emelkedett maximumra a hőd, akkor történhetett a tüszőrepedés és ugye a megtermékenyülés ideje. Ezután minimum 6-7 nap múlva lehet beágyazódás (de nagyon minimum), így kb. már 10-12 napnál tartunk. Megpróbálhatod... Bár én ikreket vártam és 2 nappal a nemvárt mens. előtt még negatív volt a tesztem. (28 napos ciklusom volt, tehát a 28. napon) A tüszőrepedéstől számítva 14 nap múlva jönne meg a menzesz. Te kb. a tüszőrepedés 10. napja körül tesztelnél... hát ha korábban volt az esetleges beágyazódás... esetleg...


Én maximálisan megbízok a Medi-Lab csík tesztben (nem kazettás!), ami 2 darabosban is kapható, így kb. 400 Ft/db. Közel 11 éve megbízom benne és igen érzékeny.

2009. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam: 28 napos volt a ciklusom, tehát a 26. napon még negatív volt a tesztem, na de a 28. napon pillanatok alatt pozitív lett.
2009. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kimutathato, de ha negativ lesz akkor sincs veszve minden. A 'nagykonyv' szerint a 14 napot javasoljak mert a beagyazodas a kb a 10-dik napra fejezodik be es innen meg 4 napot szoktak szamolni ahoz, hogy elegendo hcg termelodjon. Tehat ha a 12-dik napon meg negativ attol meg ket nap mulva lehet pozitiv mert ketnaponta duplazodik a hcg. Van akinel a beagyazodas mar megtortenik a 8-dik napra igy hamarabb pozitiv lesz a teszt. Persze mindenki mas de a nagy atlagnak a 14-dik napon vagy utanna lesz pozitiv a pe-tol szamitva.

Pozitiv tesztet kivanok neked!!!!!

2009. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!