Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés után 14 nappal meg...

A peteérés után 14 nappal meg kell, hogy jöjjön a menstruációm? Ha biztosan tudom, mikor van pé-m és rá 14 napra nem jön meg, akkor az biztosan terhességet jelez, vagy bezavarhat valami?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet , 14 nap után már nagy eséllyel kimutatja a babát.
2009. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elméletben kérdeztem, még van 12 nap...
2009. okt. 26. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sok helyen azt olvastam hogy ha 16-18 nap után sem jelentkezik menszi akkor nagy esély van a baóra.A luteális fázis 14 nap.Általában ez mindenkinél ennyi de egy két napot késhet.Nekem egyszer 16 egyébként 14 nap szokott lenni.Akkor nagyon reménykedtem de sajnos semmi nem volt.Tehát én azt hiszem nekem 18 nap után lehetne reménykedni.
2009. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 14 nap az átlag. Nem mindenkinél pontosan ennyi. Úgy tudom, hogy 12-17 nap között még jó.n Általában egy embernél nem nagyon változik a luteális fázis, bár erre is hallottam ellenpéldát. Ha peteérés után 14-15 nappal fogsz majd tesztelni, akkor már van esély arra, hogy a valóságot mutatja a teszt.Bár ez is nagyon eltérő, egyénfüggő. A HCG szintől függ.
2009. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!