Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magamnak szeretném megnézni...

Ha magamnak szeretném megnézni a méhszáj állapotát, akkor hogyan tegyem azt, és mit kell éreznem? rögtön teherbeesés után bezáródik, hogyan érzem azt, hogy nyitott-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

miért akarod magadnak nézegetni?

ezért vannak az orvoso!!!!

2008. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Magadnak nem tudod, annál sokkal beljebb és feljebb van. Igen, a méhszáj zárt jó esetnem az utolsó pár hétig. Ezt tényleg csak orvos tudja megnézni, mivel nem tudsz olyan pozíciót felvenni hogy elérj odáig. Tudom, hogy érdekes dolog, de bízd az orvosra :)
2008. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

A fenti két válasz HÜLYESÉG! Nyúlj fel és eléred. Nem tudom honnan szedtétek, hogy azt csak orvos tudja megnézni, hát szerintem már ezen az oldalon is többször volt róla szó, hogy ez egy egészen jó módszer a termékenység megállapítására. A pozíciója, keménysége és nyitottság mutatja a termékenységet. Bővebben nézzétek meg a babatervezokotthona.net oldalon (had ne kelljen már itt leírnom)

Konkrétan a kérdésre válaszolva, ha nyitott akkor én érzek egy kis lukat a közepén.

2008. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!