Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Ha elkezdődik,...

Lombikosok! Ha elkezdődik, egy program, de nem jutunk el a beültetésig, akkor beleszámít az öt lehetőségbe? Ki mit tud erről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít bele.

Akkor se, ha leszívás is megtörténik, csak nincs mit visszaültetni.

2012. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Az jó lenne,mert a leszívás megvolt,de nem igazán remekeltek a sejtek és kérdéses,hogy lesz-e mit visszaültetni. Sajnálnám ha elszállna így egy esély!!!
2012. jan. 23. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért drukkolok, hogy beinduljanak, majd írd meg!
2012. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz beültetésem...:( Azért köszi,hogy szorítottál. Remélem legközelebb jobban sikerül!
2012. jan. 24. 09:13
 5/7 anonim válasza:
Nekem csak úgy nem számított bele a támogatottba, hogy az addigi költségeket ki kellett fizetnem!
2012. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én még nem tudom,mert nem voltam azóta a Kaáliban,majd holnap kérek új időpontot és majd személyesen megbeszélem a dokival. Azért köszi a választ! Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz!!!!
2012. febr. 1. 20:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam és megkérdeztem... Nem számít bele...:)
2012. febr. 9. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!