Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék külföldön tanulni....

Szeretnék külföldön tanulni. Olvastam az UWC-t, ez egy éves program. Elég jól hangzik, bár olvastam róla néhány rosz dolgot. Volt már olyan aki részt vett ezen a programon? Tapasztalatok? Próbáljam meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, 2 éves program.
2011. júl. 15. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudok infót adni, de azt igen, hogy hogy találsz:

Facebookon keress rá a sulira, és írj pár szimpibb diáknak, általában nagyon szívesen segítenek, és mesélnek a suliról, és így legalább pár kapcsolatot is ki tudsz alakítani mire odakerülsz. Vagy csak a suli oldalára írd ki, hogy gondolkozol az ott tanuláson, írjon aki tud pár infót adni, így az veszi fel veled a kapcsolatot aki akar, és nem leszel tolakodó.

Sok sikert, remélem segített.

2011. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) megpróbálok facebookon keresni néhány diákot :)
2011. júl. 15. 14:36
 4/6 anonim válasza:
rosszat? Mi rosszat hallottál róla? Én is készülök megpályázni egyébként.
2011. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt halottam, hogy a kint töltött 2 év alatt a szülőnek le kell mondania a jogaimról... Hát szerintem ez elég rosz.
2011. júl. 27. 09:17
 6/6 anonim válasza:
100%
nem, a te jogaidról nem mond le senki :) ez valami olyasmi lesz, mint a nagykorúsítás, de mégsem, mert egy jelképes gondviselőd mindig lesz, az iskola igazgatója, amelyikbe felvettek. Erre azért van szükség, mert ha bármilyen ügyben szükség van a törvényes képviselődre, te pedig Szingapúrban vagy, az a szüleidnek rengeteg plusz pénz hogy odarepüljenek hozzád, illetve ha baleset ér és bevisznek a kórházba, szintén nagyon fontos lehet egy képviselő szava, amire nem várhatnak addig míg a szüleid 20 órát repülnek hozzád. Ebben semmi rossz nincs, ez csak hivatalos dolog. Ettől még a szüleid maradnak:)
2011. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!