Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinrezisztencia okozott-e...

Inzulinrezisztencia okozott-e nálatok rövidebb ciklust, és alacsony progeszteron-szintet?

Figyelt kérdés

24 napos a ciklusom, a progim a 21. napon 11. és pecsételés is van mensi előtt.

Merkforminos kezelés után mikor állt helyre?


2012. jan. 23. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában 26-28 napos volt a ciklusom és progihiányom mindig is volt (21. napon 7 körül), állandóan barnáztam mensi előtt. Júniusban derült ki az IR, kaptam merckformin xr-t, ami totál összezavarta ciklusomat, hol 24-re jött, hol 31-re. 4 hónap múlva kiderült, hogy nem használt semmit a gyógyszer, eucreast kaptam. Ezzel most újra 27-28 napos ciklusaim vannak, a barnázás ciklus előtt teljesen elmúlt, most utána van pár napig. Szerintem ez most használ. Februárban megyek újra kontrollra.
2012. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is IR-es vagyok, súlyos, (2 óránál 155-ös inzulin). Tavaly áprilisban derült ki. Addig a ciklusaim 25 naposak voltak. Kaptam Competact-ot, ciklusban semmi változás, progi 21-dik napon 11, pecsételés menszi előtt.Fél éves kontrollon alig volt javulás (2 óránál 122), váltottunk gyógyszert, Eucreast szedek november óta. Nekem pár hónapja rövidült meg mégjobban a ciklusom, már szinte 21dik napon megjött de úgy hogy még előtte volt pecsétlés is. Szóval, kezdetm úgy érzeni hogy a gyógyszer nem jót, hanem rosszat csinál. Erre, most 12 év sikertelenség után, spontán teherbe estem!!!!!! Sztem a gyógyszer miatt!! Ma vérvételből nagyon korai terhességet állapítottak meg. Csak maradjon velünk, már volt inszemes méhen kívülim és lombikos iker vetélésem, sajna aZ IR miatt. Ezért most nagyon de nagyon izgulok!!!!
2012. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szorítok, számolj majd be, remélem nem lesz semmi gond. Én bízom a Merkforminba, csak segít, meglátjuk.
2012. jan. 23. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos méhen kívüli lett a terhességem, meg is műtöttek. Szavakkal nem tudom kifezeni, hogy mit érzek...de soha nem adom fel!
2012. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!