Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? Most 7....

Mikor tesztelhetek? Most 7. en kellene megjonnie de mar nagyon kivancsi vagyok. Mennyit varjak meg? Vagy masfel het utan a teszt kimutathatja mar?

Figyelt kérdés
Kb mmasfel hete volt a pe-m,ovulacios tesztet csinaltam(csak sajnos elfelejtettem itt a nagy husveti joves menesbe,hogy nem szabad elotte tul sok folyadekot inni)volt 2 csikom 2 -3 nap is csak halvanyan(lehet a sok uditotol?)A ferjemmel nagyon remenykedunk hogy most talan sikerult(3 honapja probalkozunk-sajnos mar 1-et elveszitettunk).
2008. ápr. 3. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd ki a mensi napját.

Drukkolok!

2008. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszike a gyors valaszt! :*
2008. ápr. 3. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még pár napot! Jobb egy nem várt mensi, mint egy negatív teszt! De ez az én véleményem! Ha meg nem jött össze, ne aggódj új hónap új lehetőségek! Ha teszteltél írd meg, hogy mi lett az eredmény!
2008. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is 7én kéne megjönni amit nagyon nem akarok!Bár mi már 3 éve próbálkozunk.Szerintem várjuk meg azt a 7ét és utána teszteljünk mert én már csináltam a multhéten tesztet és sajnos negatív lett!:(Reménykedjünk hogy nem fog megjönni szorítok nekünk!
2008. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Drukolok neked,hogy sikerüljön.
2008. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!