Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most baba lehet, ha nem...

Ez most baba lehet, ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés

Minden hónapban napra pontosan jön meg a menstruációm 15.-én. Ebben a hónapban nem jött meg egyáltalán.Két tesztet is csináltam különböző időpontban,de sajna mindkettő negatív.:(

Volt némi alhasi fájdalom és most két napja kevés fehér folyás.

Beteg nem voltam mostanában,tehát gyógyszert nem szedek,nem változott semmi körülöttem,nyugodt vagyok. De akkor ez mitől lehet? Lehet esetleg úgy baba,hogy a teszt nem mutatja ki?


2012. jan. 23. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jön meg addig él a remény, hogy akár baba is lehet. De az is igaz, hogy senki nem gép, és még azzal is megeshet, akinek egyébként stabil ciklusa van, hogy minden különösebb ok nélkül késik vérzése. Saját magamra levetítve: életem során négyszer késett egy hetet vagy annál többet, kétszer terhes voltam kétszer pedig nem.
2012. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igen a remény él,így a történeted alapján az esélyem továbbra is 50-50!
2012. jan. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!