Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco-sok. Baba projekten...

Pco-sok. Baba projekten vagyok. Clostyt kellett 5 napig szedni aztán 2 fostimon injekció, pénteken reggel 8-kor choragon szuri. Tegnap akció. Ma szúr a bal petefészkem feszít fáj a hasam. (ahol doki látta a petesejtet) van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Van. Nekem. 4szer estem át ezen, amit írtál, baba mégsem lett belőle.

Viszont egy dologra nagyon figyelj, mert végül nekem emiatt nem sikerült. Nem tartottam be pontosan a diétát.

Tartsd a diétát, sportolj, vagyis mozogj rendszeresen és szedd a metet, akkor sikerülni fog akár inszeminációval, akár spontán.

Amúgy ennek a szurka dolognak nincs jelentősége, bár én is állandóan figyeltem.

Amikor meg terhes lettem, semmit nem vettem észre, csak nem jött meg és rázott a hideg.

12+2hkm

2012. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanezen estem át, csak napra pontosan egy héttel járok előtted, mert én a múlt pénteken kaptam tüszőrepesztőt. Csak épp Ovitrellet.

Szurkálás nekem is volt. Viszont mindkét petefészkemnél. Lehet, hogy hormonmellékhatás. A dokim szerint ez gyakori. Amúgy a repesztés után kb. egy hétig mensi szerű görcseim voltak. Most semmi sem érzek. Kivéve, hogy nagyon hiszek benne, hogy most sikerült. Meglátjuk!

Szurkolok neked!

2012. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 komm:nekem semmi féle sport meg diéta nem kell.ha metforminra gondolsz azt se kell szednem.úgyhogy azt el nem ronthatom.:)mindenesetre megszüntek a szurkálások.mennyi idő után jött össze a babád?

2 komm:köszi a drukkot én is szurkolok neked nagyon.Gondolom ha már itt tartassz akkor te is pár éve próbálkozhatsz.Mi 14 éve már és én sem hiszem se reménykedem.de hátha

2012. jan. 25. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Nem értem. Akkor pcos vagy? Mert aki pcos, annak kell diétázni meg sportolni, a metet meg akkor kell, ha rossz az inzulin. Mindegy az alkat, hogy van-e súlyfelesleg, vagy nincs. A pcosoknak diétázni és mozogni kell, így javul a ciklus, a peteérés beindul spontán.

Mi 2,5 évig próbálkoztunk. Mondjuk a ti 14 évetekhez képest napoknak tünik...

Kívánom a legjobbakat és kérlek írjátok meg a végeredményt!

12+5hkm

2012. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen pcos vagyok.2005-ben derült ki,de egyszer nem kaptam rá semmit.meddőségi kórházban kezelnek ezzel nem is nagyon foglalkoznak,mivel elég hosszú ideje próbálkozunk.a doki azt mondta 30%-ék esélyem van,de ezt már másképp nem lehet kezelni.Ráadásul ma jött vmi új hasfájás és erős folyás.de 14 év után már nem merek semmire gondolni:(.köszi a válaszokat mindenképpen irni fogok.:)
2012. jan. 25. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok!

Értelek, és kívánom Neked, hogy sikerüljön a baba!

Viszont nagyon kérlek szépen, olvass utána ennek a betegségnek, keress fel egy endokrinológust, ö tud ebben segíteni. A pco egy anyagcserebetegségen, az inzulinrezisztencián alapszik. Az, hogy cisztás a petefészked, ennek a következménye. És sajnos a nögyógyászok ennek a betegségnek a nögyógyászati részével foglalkoznak csak, nem pedig az alapbetegséggel. Pedig, ha kezelik az alapbetegséget, a peteérési és nögyógyászati problémák megszünnek.

A Te érdekedben és a megszületendö gyermeked érdekében kérlek rá, menj el endokrinológushoz. Nem akarlak megijeszteni, de nem egy pcos anyuka járt sajnos úgy, hogy megfogant a kicsi, abbahagyta a gyógyszert és a pici elment. Vagy megfogant a kicsi, de nem tudta kihordani az inzulinrezisztencia miatt.

Hidd el, rengeteg pénzt, idöt és szenvedést megspórolsz, ha elmész egy endokrinológushoz, aki segít kezelni a pcot. A nögyógyászok azért nem foglalkoznak vele, mert ez nem az ö szakterületük.

De itt egy honlap, itt rengeteg hasznos információt elolvashatsz: www.pcos.hu

2012. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!