Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut szedése közben esett...

Norcolut szedése közben esett valaki teherbe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt már valaki úgy hogy norcolut szedése közben esett teherben az aki teherbe esett egy norcolutos hónapban annak meg jött a menzesze, de attól függetlenül terhes volt?

Vagy pedig akkor nem hozza meg a gyógyszer a menzeszt ha terhes a nő?

Köszönöm a válaszokat és tapasztalatokat!


2012. jan. 24. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem rossz vele a tapasztalatom, én norcolutot szedtem, abbahagytam az utasítás szerint, majd pozitívat teszteltem de mégis megjött másnap :-( nagyon rossz volt, bár lehet, hogy nem volt összefüggés.

Én áttértem másik orvosra, aki elküldött vizsgálatokra, és utrogestant adott. Így már 6+4 napos kismama vagyok :-)


Ha nincs ciklusod, nem jön meg, csak ritkán, jó lehet a norcolut, de utána célszerűbb ciklust követni és mást kérni.

Ja, és én cickafark teát ittam a peteérésig, hőmérőztem is, és ezzel már az első hónapban sikerült.


Remélem semmi bajod és mihamarabb megérkezik a baba!

2012. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a norcolut nem hozta meg a mensit, utána teszteltem pozitívat! Mielőtt elkezdtem a norc.-ot teszteltem, de az negatív lett és az orvos sem látott semmit. Már 1.5 éves a kisfiam:)
2012. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!