Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes esetleg?

Lehetek terhes esetleg?

Figyelt kérdés

Ez volt most a 2. hónap hogy 25. napra jött meg 28. nap helyett!

2. babóval probálkozunk.

Most vasárnap helyett szerda este jött egy-két csepp barna, csütörtök - pénteken napi kb. 2 tampont használtam el összesen nem volt erős egyáltalán, szombaton épphogy valami vasárnap már szinte semmi, tegnap pedig ismét egy pici barnázás volt.


Hőm az lejjebb ment ugyan 36,7-ről 36,5 re valamikor meg 36,3 ra így úgy gondolom nem hiszem h terhes lennék.


Viszont a barnázás elött azaz szerda este elötti napokban esténként két nap volt hányingerem ami szakaszosan jött fél órán keresztül kb. (nem szoktam hányingeres lenni).

viszont pénteki nap eléggé fájt is hasam de el is mult utána az az egy nap fájt.


Tegnap beszéltem a szülésznőmmel, mert pont a doktornál voltam és annyit mondott hogy hétvégefelé csináljak egy tesztet, azért de ha köv. hónapban is ennyire kevés fog jönni jelentkezek be és megnéznek. (amúgy szombati nap elvileg 27. nap volt ugye bár akkor már megvolt valamennyire csináltam tesztet de negatív lett!


2012. jan. 24. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a hőd lement akkor nem nagy az esély. Ha terhes vagy, akkor megmarad a tüsző, ami termeli a progeszteront, ami emeli a hőt. Ha nem termékenyül meg a petesejt, a tüsző elhal, lemegy a hő. A fennmaradó hő a legbiztosabb jel.
2012. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választod! :) én is igy gondolom, csak most kicsi remény jött hogy mégis csiáljak hétvége felé egy tesztet :)
2012. jan. 24. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyiban módosítom az álláspontomat (1. válaszoló), hogy attól függ milyen az alaphőd. Mert ingadozik a hő lenn is fenn is, tehát ha nem ment vissza az ovu előtti szintre, csak lejjebb ment, akkor még van remény :), akkor lehet ez csak olyan ingadozás, ami a fenti görbe alja.. ha érted mire gondolok. No sok sikert!
2012. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia


Köszönöm a válaszod!


Azóta csináltam ma reggel tesztet és negatív lett Clearblu val.


Ez a hőm:


[link]


viszont iszonyatosan sokat járok pisilni pedig nem is iszom sokat. Amúgy semmi más tünetem nincsen!

2012. jan. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!