Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, történt...

Terhes lehetek, történt valakivel ilyen vagy esetleg hallott valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Ovum környékén voltam egyűtt a párommal,2 napot késett a mensim előtte kicsi sűrű tejfehér folyásom volt,szúrkáló erős görcsökkel megjött majd 2 napig tartott most 2 nap után még mindig ritka enyhe görcseim vannak.Általába 6 napig szokott tartani a mensim.
2012. jan. 2. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy tesztet. Ha 2 napot késett, akkor azt kimutathatja a teszt már! Lehet, hogy a 2 napos menzid meg inkább beágyazódásos vérzés volt. Nem akarlak nagyon bátorítani, de a legegyszerűbb, ha tesztelsz, a biztosabb eredmény érdekében reggeli pisiből! Szurkolok, hogy összejöjjön!
2012. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
általába mindig késik szóval ez nem ritka,csak ez a két napos vérzés nem stimmel,meg a szúrkálás :/ a beágyazódásos vérzésnek kevésnek kellenne lenni?csak azért mert ez normális mensis vérzésnek indult majd másnap pecsételtem és el is múlt
2012. jan. 2. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj mindenképp!


6+4 hkm

2012. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most megint elkeztem vérezni,de ez halvány piros színű
2012. jan. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!