Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserjét szeretnék szedni!...

Barátcserjét szeretnék szedni! Szerintetek melyik a jobb a zafíros kapszula vagy a homeopátiás agnus castus?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 15:25
 1/8 eszo ***** válasza:

Szia!

én vetélés után szedtem..vagy fél évig is..meg szedtem én aloe verás kapszulától elkezdve mindenféle vitaminokat is plusszban..de semmire nem voltak jók!

remélem nálad szerencsét hoz...

én inkább akkor már a homeósat mondanám..

de nagy reményeket ne fűzz hozzá szerintem!

2012. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a homeós szerintem is jobb. remélem segít.
2012. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem segített :(
2012. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grófházy ***** válasza:

nekem anno a nőgyógyim a premens tabit ajánlotta 3*1-et.Sokkal nagyobb koncentrációban vann benne a barátcserje,mint a többiben.

Minimum 3 hónapig kell szedni.

nekem bejött,óramű pontosságú ciklusokat csinált

2012. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én ezt szedem:

[link]

Sokkal olcsóbb, mint a premens, és duplaakkora a hatóanyag tartalma. Nekem első hónapban már ovum van tőle, pedig korábban még clostival is több hónap volt.

2012. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2 hónapja szedem a kapszulát, és eddig semmi :( Azért még bízom benne....idő kell, hogy hasson

2012. jan. 24. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Annak mennyi a hatóanyagtartalma? Hány mg?
2012. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kapszulánként 300mg
2012. jan. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!