Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az a normális megemelke...

Eszo kérdése:

Mennyi az a normális megemelkedett hőmérséklet, ami menzi előtt van és okot adhat terhességre következtetni?

Figyelt kérdés

2-3 napja folyamatosan hőemelkedésem van 37,2-37,6 ig.most is 37,2..és eléggé érzem is a fejemet..

Reggel is 36,8.

Lehet,hogy csak valami vírus bujkál bennem...

mára-holnapra nem várom a menzit..

lehet, hogy terhes vagyok ( esély megvan rá ) és azért ennyi a hőm?????


2012. jan. 24. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A napközbeni hőt ne vedd ide, csak a reggeli, ébredés utáni számít. Igazából tudni kéne az alaphődet, és ahhoz viszonyítani, hogy ez mennyire számít emelkedettnek.
2012. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szia!

úgy konkrétan nem mérem a hőmet és görbét sem vezetek, csak most már pár napja éreztem, hogy olyan levert, fáradt, mindig álmos vagyok és azért méregettem ilyen össze vissza..de ilyenkor mindig 37 felett van..engem meg már az is megvisel..nekem úgy nagy lázam lázam 38 fokos akkor sem szokott lenni ha beteg vagyok..csak örülnék ha lenne vmi összefüggés..


Végülis ez a 37,5 körüli ez már túl sok lenne babához???

2012. jan. 24. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok a 37,5:) Ebből még akár babóca is lehet, nekem is 37,3 és 37,5 körül mozgott és az alaphőm meg 36,4 volt. Holnap mérj egy reggeli hőt, és ha nem jön meg, tesztelhetsz:)
2012. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

úú..de jóó! most bíztattál..mert már kezdten inkább affelé hajlani, hogy ibkább beteg leszek, és attól ilyen magas a hőm..

jajj..csak baba lenne!!! :-))

2012. jan. 24. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Volt még 37,8 is, de akkor már tudtam hogy terhes vagyok, és mégse láz volt:)

Szerintem ha holnap reggel is magas lesz és nem jön meg, akkor reggeli elsőből már tesztelhetsz::)

2012. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Reggel kereken 37 volt :-)

de nem teszteltem..talán holnapra összeszedem a bátorságom...

2012. jan. 25. 08:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én biztos teszteltem volna, mert ha pozitív, rögtön szedheted az utrot:)folsavat és valamilyen vitamint is vegyél:)
2012. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szia! ..igen én is csak emiatt akarom gyorsan megtudni, mert utrot mindenképp akarok..

folsavat már így is szedek jó ideje..meg multivitamint A-Z-ig..meg néha pluszban omega3-at, calciumot, magne b6-ot..szóval ilyenekkel el vagyok látva..csak az utro miatt kéne, mert úgy lennék nyugodt!!!reggel tesztelek!!!!szoríts!!

2012. jan. 25. 15:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Szorítok:)))
2012. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

szia!

teszteltem reggel..de sajna full negatív..

hála az égnek menzi még sehol..

most vagy megint lesz egy 30 napos ciklusom ( ma van a 28. nap ), vagy nem 13.-án volt pé-m és még korai volt a teszt..mert a hőm ma is magas..nem tudom..de még reménykedek!!!

2012. jan. 26. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!