Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbések megnéznétek? A 20...

Görbések megnéznétek? A 20 napon volt Pé-m ahogy a ciklus.hu jelölte? Mert nekem nagyon gyanús a 25. nap is. Fájnak a melleim, szúrkálást érzek bennük, émelygés, hányinger is van néha.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 28. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki azért írhatna!
2009. máj. 28. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a tojásfehérje váladék megjelenése szerint lehetett a 25. napon peteérésed!
2009. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a 19-20 nap volt.. csak esett a hőd ovuláció után.. az elmúlt hónapokban nekem is így volt...felment a hőm majd 3 nap alatt 4 tizedet esett...amikor a dokim megnézte még abban is kételkedett hogy volt-e ovulációm.. mindenesetre ovutesztet is használtam és ott volt tuti kétcsíkos napom.. tehát nem kizárt a peteérés..és nálad sem kizárt hogy volt.. talán a hőd így marad és akkor a babaremény is megvan:)

de én holnap megyek hormonprofilra.. az kimutatja mi a bibi.. mivel nem tudom van-e már gyerkőcöd többet nem tudok mondani.. nekem még van tejem a 2 babám után ezért az lehet a gond..

de gondot okozhat hormon, prolaktin, pajzsmirigy..utána kell nézni..

na nem ijesztgetlek csak én már magamnál belegondoltam ezekbe és megosztottam veled is..

sok sikert!

2009. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!