Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés, de járt...

Lehet hülye kérdés, de járt már valaki így, vagy hallott ilyenről?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap reggel arra ébredtem, hogy eszméletlen hányingerem van, aztán hasmenésem volt egész délelőtt, délutánra elmúlt, de az émelygés megmaradt. Ma reggel ismét arra ébredtem, hogy iszonyú hányingerem van és amikor kinyitottam a hűtőt, azt hittem elhányom magam, mert valahogy minden szagot iszonyú erősen érzek, tegnap is így voltam már. 19-én volt peteérésem, lehet, hogy ez baba miatt van? Ja még annyi, hogy hőemelkedésem volt tegnap, de nem ment feljebb 37,3-4nél.
2012. jan. 25. 08:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és ami még furi, hogy érzem a petefészkeimet eléggé, néha szúrkál valamelyik, néha a méhem szúrkál...
2012. jan. 25. 09:06
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség miatt, de lehet egészen mástól is. Biztos csak akkor lehetsz, ha kimarad a menzid, vagy pozitívat tesztelsz. Ha 19-én volt peteérésed, azóta még csak 6 nap telt el. Ha akkor együtt voltatok és a megtermékenyülés is megtörtént, még akkor is kicsit korai lenne a tünet, de sosem lehet tudni... Elvileg terhestünetek a beágyazódás után jelentkezhetnek, ami a megtermékenyülést követően kb. 7-10 nap. Ahhoz ezt egy teszttel igazold, még ahhoz is várni kell kb. 1 hetet. Mikorra várod a menzid (vagy nem várod)?
2012. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez inkább hangzik egy vírusos enyhe fertőzésnek mint terhességnek, főleg ilyen hamar.
2012. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pár napja nálam is ez van, de ez sajna valami vírus lesz, mert nekem meg is van, de ugyanezek a tüneteim. :(
2012. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem még korai lenne terhességi tünetnek. Én is így voltam, amikor nagyon akartam babát, minden létező tünetet produkáltam és nem voltam terhes. Persze drukkolok, ha szeretnéd.
2012. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4-e körülre várom, de mitől lehet ennyire a szagundor és ha vírus, akkor miért múlt el egy nap alatt?
2012. jan. 25. 09:32
 7/20 anonim ***** válasza:
A terhességnél a szagundor nem múlik el egy nap alatt. Ez vírus szerintem. A vírusok közül meg van, ami egy két napig tart és vége is van.
2012. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát ezaz, hogy a szagundor nem múlt el, az émelygés sem, csak a hasmenés múlt el egy fél nap alatt.
2012. jan. 25. 09:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy vírus van a dologban. Ha tényleg 19-én volt peteérésed, nem lehetnek még tünetek, főleg nem ilyen intenzíven.
2012. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem lombikbabám van, én ugyanezt éreztem már az első héten azt gondoltam biztos csak a refluxom vagy az ideg, de nem a baba volt. Utána meg 9 hónapig volt hányingerem és hánytam sokszor.

Írd majd meg mi lett!

2012. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!