Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek olyan érzése...

Van valakinek olyan érzése peteéréskor mintha felfázott volna? Ez normális? Nem a petefészekszúrkálásra gondolok, hanem olyan felfázós, gyulladásos fájdalomra.

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma reggel lett pozitiv az ovulacios teszstem (a ciklusom 22-dik napjan vagyok) es pontosan ilyen fajdalmat erzek amilyentre te gondolsz. Nem a petefeszkeim fajnak hanem kozepen lent a mehemnel es nagyon kellemtlen tompa fajas. Foleg amikor gyorsan megyek nagyon zavar igy setalgatok. Erdekes mert en is petefeszek szurkara vartam de ez nem az.
2009. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grófházy ***** válasza:
100%

tudom,hogy ez nem volt kérdés,de az ovu tesztet nem célszerű reggel csinálni

N

2009. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem néha nagyon erős fájdalmaim vannak. Most pl (pár napja volt pé-m), annyira szúrt a jobb oldalam, sugárzott ki az oldalamba, hátamba össze-vissza, hogy azt hittem, hogy megőrülök. Plussz nálam még jelentkezik olyankor sűrű folyás (nem a tojcsisra gondolok), és viszketés. De ez 1-2 nap alatt magától elmúlik. Pár napja feltettem egy kérdést erre vonatkozóan, de 1 ember válaszolt csak. :-(
2009. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso valaszado vagyok: Kedves 11:50-es valaszado. Igazad van tudom, csak nallam kicsit erdekes a helyzet mert sajnos gyerek korom ota rengeteg vizet iszom. A mindenem a viz (minimum napi 4 liter) :) Emiatt sajnos sosem lett pozitiv estefele az ovutesztem mert egyszeruen olyan hig volt a vizeletem. Probaltam kb 2 oran keresztul nem inni de szo szerint majd kiszaradtam mert nem ezt szoktam meg, mar par nap mulva a szam szele is berepedt, na ekkor talan erosodott a tesztvonal de meg mindig tul hig volt a vizeletem. Ekkor dontottem igy, hogy ez nem fog igy menni. Igy vettem egy doboz clear blue ovulacios tesztet mert azon azt irta, hogy reggel is elvegezheto amennyiben az ember nem megy 4 oran keresztul wc-re. Ezert sajnos nekem csak reggel lesz pozitiv. De teljes mertekben igazat adok neked es estefele vagy keso delutan a legjobb, csak sajnos en egyszeruen kiszaradok es wc-re is rengeteget megyek delutan, napkozben a sok folyadek miatt amit iszom es ezert nem vallik be nekem. Most is itt van mellettem egy nagy uveg viz. :)


Kedves kedezo legyszi ne haragudj, hogy most nem a kerdesre valaszoltam csak igy ideirogattam. Kivanom neked, hogy hamarosan pozitivat tesztelj.

2009. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak! De jó hogy ennyit tudsz inni, én nagyon keveset iszok sajnos, nem figyelek oda rá!


Köszi lányok a válaszokat! Már kezdem unni ezt a fájdalmat ma van a tüszőrepim, mert tegnap +-at teszteltem, ma este már negatív, de még mindig nem múlik.

Na mindegy azt hiszem elmegyek az orvoshoz.

Köszi mégegyszer!

2009. máj. 29. 21:03
 6/7 Grófházy ***** válasza:

11.50 vagyok


Szerintem nem kell orvoshoz menned.

Tüszőrepedés után nekem is féj még pár napig,aztán elmúlik.De egyébként én a ciklus 2.felében többször érzek nyomásféleséget is a petefészkem körül.Viszont az első felében nemnagyon

N

2009. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató választ, csak nekem most ez párosul egy fura folyással is, ami nem tetszik. Úgyhogy elmegyek a dokihoz mégiscsak.
2009. jún. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!