Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 21. napján 7,7 ng/ml...

A ciklus 21. napján 7,7 ng/ml progeszteron szint alacsonynak számít?

Figyelt kérdés
A labor referencia értékén belül van, de lehet ilyen értékkel teherbe esni? Vagy mit jelez?
2012. jan. 25. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sokat olvasgatok a témában a neten, és leginkább azt írják, hogy minimum 10 kell, hogy azt lehessen mondani, hogy megvolt az ovuláció. Persze, ezt azt feltételezve mondják, hogy 7 nappal az ovuláció után veszik a vért. Szóval, ha napokkal előbb vagy később volt ovud, mint a 14. nap, az magyarázhatja az eltérést.
2012. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 volt, az orvos azt mondta ez jó, sok helyen viszont azt olvasom többnek kell lennie.
2012. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam neked erről:

A progeszteron-vizsgálat az ovuláció meglétét bizonyítja. Amikor a tüszőből kiszabadul a petesejt, "sárgatestté" alakul, és progeszteront kezd termelni. 5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. Egyesek szerint a tesztet érdemes reggel, éhgyomorra végezni.

2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, azon a napon legalább húsz fölött kell lennie (ng / ml)
2014. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A te eredményed elég alacsony -

Nem nézeted meg uh-val ?

2014. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de már nem lényeges, azóta már 22 hónapos a második gyermekem. ;)
2014. aug. 14. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!