Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves vagyok és terhes...

0202 kérdése:

14 éves vagyok és terhes nagyon fáj és nagyon rossz az abortusz?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek és könyörgöm ne vádoljatok semmivel mert egyébb okok miatt történt :( :'(
2012. jan. 26. 09:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

egyéb okok miatt??? :( ez mit jelent??????????


Lelkileg nagyon rossz!A fájdalom emellett elhanyagolható...számomra legalább is.

2012. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
nem szeretnék rolla beszélni :( nagyon ideges vagyok.. :'( félek hogy nem bírnám ki.. :(
2012. jan. 26. 09:55
 3/30 anonim ***** válasza:
testileg kibírod ez biztos,én inkább a lelki részétől félnék...
2012. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Sajnos nekem is volt benne részem 17 évesen. A testi fájdalom, ahogy az előző hozzászóló is írta, eltörpül a lelkifájdalom mellett, mert az életed végéig elkísérhet. Nekem azóta már van 2 gyönyörű kisfiam, de a mai napig eszembe jut az első. Főleg mostanában, mert január végére lettem volna vele kiírva. Már 14 éves lenne.

Én nem ítéllek el, csak azt kívánom, hogy minél könnyebben átvészeld mind a testi, mind a lelki fájdalmat.

2012. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Ige, eléggé fáj, de lelkileg még rosszabb. Én pl. majdnem megfulladtam altatás után, ,mert nem jutott elég oxigén a tüdőmbe, arra tértem magamhoz, hogy nem kapok levegőt, és görcsben állnak a kezeim. Nem elijeszteni akartalak, csak válaszoltam.
2012. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%

Felhelyeznek előző este egy méhnyak tágítót. Nekem az fájt, de nem mindenkinek. Maga a műtét nem.

A lelki oldala az fájdalmasabb.

2012. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéb ok szexen kívül sok nem lehet, de ha erőszak volt, akkor remélem, feljelentitek a tettest!
2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy végig kell menned ezen ennyi idősen, kívánom, hogy mielőbb épülj fel. Nekem is lamellát (tágító) tettek fel előző este, de nem fájt. Másnap reggel 15 perces műtét. Nem fájt ébredés után semmi. Feldolgozni kemény.
2012. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem elment a babám és eü.kaparást végeztek.

Du. felhelyeztek egy tágítópálcát a méhszájba,aminél egy kicsit kellemetlen szúrást érzel.Reggelre kinyílt a méhszáj,kiesett a pálca.Nem görcaöltem miközben tágult!

Aztán kapni fogsz 3 féle gyógyszert,majd a műtő aztalon elaltatnak,tehát az égvilágon semmit nemérzékelsz akkor a műtétből.Majd felébresztenek,visszavisznek a szobába és még úgy félóráig émelyegni fogsz és szédülni az altató miatt.Érezni fogod a műtétet,leginkább én erős menstruációs fájdalomhoz tudnám hasonlítani.Én kértem fájdalom csillapítót.Én egy napig véreztem utánna,de van aki két hétig is.Nem szabad megilyedni.

Ne félj,nem mondanám olyan fájdalmas dolognak,csak ahogy a többiek írták a lelki oldala nagyon nehéz!!!

Én a műtét utáni 2-3 hónapig szószerint majdnem bekattantam.Nem sok kellett hozzá....

Vgyázz magadra!

2012. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

14évesen én még a szerelmes leveleknél tartottam...Nem vádollak semmivel,de nagyon sajnálom,hogy ilyen a fiatalságod.

Lelkileg borzasztóan nehéz lesz feldolgoznod és a kórházban se lesz kellemes amin átesel majd.Arra is készülj fel,hogy az eü.dolgozók sem fognak egyformán reagálni,lesznek akinek az arcára lesz írva,amit gondol..

sok erőt kívánok!

2012. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!