Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutat a terhességi...

Mikor mutat a terhességi teszt 100%ra biztos eredményt? A kimaradt menzesz hányadik napjától?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A negatív teszt nem 100% addig, amíg meg nem jön a menstruáció, a pozitív teszt pedig 99% hogy babát jelent, igen ritka pajzsmirigybetegség, és néhány cisztaféle okozhat + tesztet baba nélkül, de ez tényleg irtó ritka.
2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Már a kimaradt napján általában pozitív lesz a teszt, ha baba van, főleg reggeli vizeletből. Több napos késésnél már a nap bármely szakában. Ha viszont több napos késésnél még mindig negatív a teszt, akkor valószínüleg nincs baba, de még mindig belejátszik, hogy esetleg eltolódott a peteérés, és azért nem jelzi még ki. Szóval vehetjük úgy végül is, hogyha negatív a teszt, akkor az 100%-ig biztos.
2012. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
22én kellett volna megjönnie de 20án volt egy nagyon kevés rózsaszínes valami....1napig tartott csak és nem is élénk piros volt hanem csak halvány rózsaszín...ez mi volt szerintetek? azóta sem jött meg viszont 23-án csináltam tesztet és negatív...viszont, hányinger,hányás, szagundor van...és egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy megfog jönni. Szerintetek ez terhesség?:)
2012. jan. 26. 13:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem jól írtam a végét: Szóval ha negatív a teszt, az NEM 100%-ig biztos.
2012. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azóta nem csináltál tesztet? Lehet érdeme lenne újra tesztelni, lehet, hogy csak nem mutatta még ki.
2012. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azóta nem csináltam újabb tesztet, holnap reggel fogok majd. Remélem két csík jelenik majd meg:)))
2012. jan. 26. 13:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Holnap reggel is tesztelj egyet.

Ez még kétesélyes.

Én azt szoktam javasolni, hogy két naponta érdemes tesztelni reggeli első pisiből, és ha több mint egy hetet késik, de amúgy rendszeresek a ciklusok (20-40 nap közöttiek), akkor doki.

2012. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek majd, ha pozítiv ha negatív akkor is jövőhéten megyek majd dokihoz. Múltkor lebaszást kaptam mert a késés 4. napján mentem..(mondjuk utána meg is jött)..aztmondta, hogy várjak 2 hetet...ha addig nem jön meg akkor menjek....
2012. jan. 26. 13:58
 9/18 A kérdező kommentje:
Melyik a legmegbízhatóbb teszt szerintetek?:)
2012. jan. 26. 13:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Minden teszt ugyanazon az elven működik. Az árbeli különbség leginkább a csomagoláson múlik.

A gyógyszertári tesztek biztos hogy mind megbízhatóak. A drogériákban kaphatók is jók, én egyszer vettem Auchanban, az is tökéletes volt.

2012. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!