Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal az esetleges (nem...

3 nappal az esetleges (nem várt) menzesz előtt érdemes 10-es érzékenységű terhességi tesztet (walentin) elvégezni, vagy legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Legyel meg egy kicsit turelemmel, mert egy fals negativ nagyon elronthatja a kedved. Vard meg a mensi napjat!

Drukkolok neked!

2012. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Próbálok várni, de olyan lassan telik ez a hét. :-( 2 baba lenne, de már nagyon várjuk, remélem most sikerült. :-)
2012. jan. 25. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Nekem már 4 nappal előtte halvány pozitív lett egy 10-es teszt. Szerintem megcsinálhatod a tesztet, ha akarod, jó eséllyel kimutatja a babát, ha meg negatív lesz, azt még nem kell biztosra venni.

Én megcsinálnám a helyedben, bár én türelmetlen típus vagyok.

2012. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is türelmetlen vagyok, csak anno a lányomat 3 nappal utána mutatta ki (igaz 25-sel), szóval félek picit, de ez csak érzékenyebb. ;-) Na majd reggel meglátom, jó lenne már tudni, de tudom biztos, majd az elmaradt menzesz utáni héten lesz. De ha most ez pozitív lesz akkor csak van ott valaki. :-)
2012. jan. 26. 00:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megcsinálnám, bár én is türelmes típus vagyok. :) Nekem rendezetlen volt a ciklusom és kiderült, hogy egy jó hetes terhességet mutatott ki a szerintem elmaradt mensi napján a teszt.

Mondjuk a negatívot én nem fogom fel annyira biztosnak, mint a pozitívot. (Bár hozzá kell tenni, hogy ha pozitív és mondjuk egy pár nappal később mégis jön a mensi az elég lehangoló, ezt is sajnos kalkulálni kell.)

2012. jan. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és negatív, de akkor ez még nem biztos ugye? Ebből még lehet pozitív is? Persze ha nem jön meg vasárnap, de most már inkább várok akár egy hetet is, nem akarok teszteket elpocsékolni. Amúgy a tájékoztatójára az van írva, hogy az elmarad menzesz első napjától mutatja ki a terhességet, de a 10-ek nem érzékenyebbek?
2012. jan. 26. 07:48
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
moncsa:a 10es már általában a nemvárt elött 3nappal ki mutasa de még nincs veszve várjál és ha nem jön meg csinálj ujjat sok sikert drukkolok!
2012. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy. :-)

Amúgy 2,5 éve a lányomat, a 25-ös a nemvárt utáni 3. napon mutatta ki, addig negatív volt a teszt. Remélem is, hogy nem jön meg és végre pozitív lesz. ;-) Nem mindig napra pontosan jön meg, szóval lehet később fogant, ha van baba egyáltalán

2012. jan. 26. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt 4 nappal határozott pozi volt a walentin teszt :)

9hkm

2012. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked! :-)

De én most egy kicsit csalódott lettem. :-(

2012. jan. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!